2733
2739
عنوان

چیا میبینین وقتی خونه این

98 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها فیلمو سریال خنده دار چی میبینید که حوصلتون سر نره

به منم بین ببینم لطفا

فقط خنده دار باشه مثل سریال سالهای دور از خانه

روحیم به فیلمای غمگین نمیخوره توروخدا معرفی نکنید

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در سال شاید یه دونه فیلم ببینم خیلی کم پیش مباد حیف عمر پای این فیلمای ابکی بگذره

فیلم دیدن هم مطالعه محسوب میشه 

اگر کسی درست انتخاب کنه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

من بیشتر اخبار.الانم اخبار شبکه 5 دارم نگاه میکنم.آی فیلم هم دوست دارم.صبحها به خاطر دخترم کلا شبکه پویا هستم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
الان مانکن که خنده دار نیست...بعد ماهواره که سریالای ترکیه رو

اهان ببخشید یادم رفت اونم میبینم

سریالای ترکی چی میبینین شما؟

من سیب ممنوعه رو میبینم خوبه بد نیست

2738
من بیشتر اخبار.الانم اخبار شبکه 5 دارم نگاه میکنم.آی فیلم هم دوست دارم.صبحها به خاطر دخترم کلا شبکه ...

نه من اصلا اخبار نمیبینم بخدا من دیگه روحیم نمیکشه همش غمگینه

نه من اصلا اخبار نمیبینم بخدا من دیگه روحیم نمیکشه همش غمگینه

خب  خبرهای مهم هم داره.مثلا مجلس تصویب کرده از سال بعد مدارس فقط دولتی غیر دولتی هست.مدارس دیگه مثل مدارس هیات امنایی دیگه از سال بعد نیستند

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤