2733
2739
من مجردم از حرف خانومای سایت به این نتیجه رسیدم والله😑 چجوری اینجوری ازدواج کردین که حتی فکر به عق ...

خدا نکشت ..شماکه مجردی چطور قاطعانه پس میگی 😂😂نه تنها به فکر برگشت به عقب نیستم ..گاهی فکر میکنم اگر با همسرم زودتر هم آشنا شده بودم بهتر بود ...گفتم عزیزم شناخت درست و عاقلانه انتخاب کردن و عاشقانه زندگی کردن همه چیزو درست پیش میبره ...ازدواج خوب انقدررر خوبه و توش آرامش و پیشرفته که حد نداره ..شک نکن ...و چیزیو اونم مثل ازدواج از رو تجربه دیگران قضاوت نکن ...چه میدونی چطور ازدواج کردنن ...یا اصلا شناخت داشتن یا کورکورانه انتخاب کردن ؟؟و تو ازدواج جدا از بررسی طرف مقابل باید خودتو بررسی کنی که آیا آماده ازدواجی یا نه ..این قسمتو خیلی ها اصلا نادیده میگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببینم چی کشیدم تو ۲۸ سالگی حرف مادر بزرگارو میگم

منم چند روز حالم خیلی خراب از شوهرم خیلی بدم اومده از بس اذیت کرد دیگه دلم سرد شده ازش مخصوصا موقع رابطه فقط میگی مرگمه😢

2728
خدا نکشت ..شماکه مجردی چطور قاطعانه پس میگی 😂😂نه تنها به فکر برگشت به عقب نیستم ..گاهی فکر میکنم ا ...

قاطعانه دیدم که میگن😂آشنا شدنشونم پرسیدم هم سنتی بوده هم دوستی 

مامان خودمم همیشه میگه ی روزی دلت واسه خونه بابات تنگه میگی چکاری بود ازدواج کردم😂🤗

ممنونم عزیزم با حرفاتون😍

ان شا الله زندگیتون همیشه پر عشق و شادی باشه😍