2737
2734
بعد یه چیز دیگه میخوریم روش گسی دهنمون بره😁😁

شما که همیشه در حال خوردنی  

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما از کجا میدونی🤣🤣🤣

خخخ از پروفایلت خب  

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
چنین چیزی نیست ..من حتی یک بارم چنین فکری نکردم ...و فکر کنم خیلی ها مثل من باشن 

من مجردم از حرف خانومای سایت به این نتیجه رسیدم والله😑

چجوری اینجوری ازدواج کردین که حتی فکر به عقب هم نکردید؟

2740

[QUOTE=108214340]بدجور دارم دیونه میشم فقطم اینجا رو دارم پر بغضم الان بخدا اگه بچه هام نبودن خودمو میکشتم[/QUOمن واقعا حستو درک میکنم

یه روزایی تو زندگی ادم واقعا کم میاره و زندگی براش سیاه سفید میشه

امیدوارم از این مرحله رد بشی و خدا بهت قدرت بده:(

بدجور دارم دیونه میشم فقطم اینجا رو دارم پر بغضم الان بخدا اگه بچه هام نبودن خودمو میکشتم

خودتو نکش چون بچه ها به مادر احتیاج دارن بچه ها پناهی جز اغوش مادرشون ندارن 

الان من مادر ندارم اینو میگم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
😁😁😁دقیقا وصف حال خودمه

قشنگ مشخصه چیز خوشمزه ای هم داری میخوری با این سرعت  

واقعا ازدواج یک چیز فراتر از تصور ادمه

اولش فکر میکنی سادست و با کمی سیاست درست میتونی همه چیزو کنترل کنی

اما واقعا در همه ابعاد نیاز به مراقبت داره و بازنگری ...

چون هیچ کدوممون به خاطر مواجه شدن با تجربیات جدید حتی ادم دیروز هم نیستیم چه برسه به ادمای اول رابطه:(

توصیف جالبی بود.....