2737
2739
منم حس شیشم قوی دارم توخواب میبینم یع مار بهم چندین بار نیش میزد وکشته نمیشد یاخواب میبینم تواسمونا ...

میتونی حدس بزنی ماه تولد من چیه ؟

کاری کردی که اینجوری حست قویه یا مادرزادیه

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قانون جدب بی نظیره واقعا

دقیقا اما چون خیلی ها به درستی ازش استفاده نکردن میگن نه وجود نداره در صورتی ما چه قبول داشته باشیم چه نداشته باشیم کار میکنه

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
2731

من خودم قبل اینکه یه اتفاقی بیفته حسش میکنم نه اینکه دقیق بفهمم چی میشه ولی میفهمم چیزی میخواد رخ بده . مثلا بلزی فوتبال میبینم توپ داره میره جلو، حس میکنم گل میشه و این اتفاق رخ میده

یا یهو مبگم‌ الات مهمون میاد و ..‌

زیاد این نمونه داشتم 

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
من خودم قبل اینکه یه اتفاقی بیفته حسش میکنم نه اینکه دقیق بفهمم چی میشه ولی میفهمم چیزی میخواد رخ بد ...

منم گاهی اینطوری میشم.شایدم چون جذب میکنیمه

دقیقا اما چون خیلی ها به درستی ازش استفاده نکردن میگن نه وجود نداره در صورتی ما چه قبول داشته باشیم ...

شما فرض کن یکی مریصی لاعلاج گرفته و کل دکترا جوابش کردن .چطور میتوناه با جذب خوب شه؟اگه راه درمان این بیماریاست پس چرا همه ازش استفاده نمیکنن؟

2738
میتونی حدس بزنی ماه تولد من چیه ؟ کاری کردی که اینجوری حست قویه یا مادرزادیه

از بچگی اینطور بودم بارها به شوهرم قبل یه اتفاق بهش میگفتم اینطور میشه بعد میگفت تو چرا همه چیو میدونی مغازشو دزد زد یا ماشین تصادف کرد یا پدرش فوت کرد همع رو از قبل گفتم خودم هر چی که حسم قوی بشه میتونم حدس بزنم من اگه ببینمت وبات برخورد داشته باشم میتونم حدس بزنم ١٠٠ درصد نیست ولی خیلیارو درست گفتم چند روز پیش یه خانم باردار نمیشد حسمو بهش گفتم که این ماه بارداری بی بی چک زد دیروز مثبت شد 

نوکر زیاد دارم ولی چاکر نه😂😂😂😂

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
شما فرض کن یکی مریصی لاعلاج گرفته و کل دکترا جوابش کردن .چطور میتوناه با جذب خوب شه؟اگه راه درمان ای ...

ما یک شبه تمام وجودمون پر از منفی ها نشده ک یک شبه بیرون برن. من یکی از خانم های اینجا شاید راضی نباشن اسمشون رو بیارم دکترها گفتن سرطان سینه دارن و با جذب وقتی رفتن چکاپ اصلی گفتن نه مشکلی نیست.. ناخوداگاه ما از بچگی پر از افکار منفی شده به واسطه دیدن افراد بیمار، فیلم ها و یا گفتگوها و همزاد پنداری ها و دلسوزی های بی جا و به همون صورت مریضی به سمت ما برمیگرده. دکترها حقیقت رو میگن و میگن بقیه اش دست خداست این یعنی چی؟؟ یعنی از خدا بخوایم میشه. خیلی از افراد مشهور دنیا با قانون جذب رسیدن به اینجا و یا درمان بیمارهاشون شده. امیر عابدازه پسر اقای عابدزاده دفتر شریفی میرفته برای رسیدن به جایگاه الانش. کافیه باور کنیم و درست به کار ببریم

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
2706