2733
2739
عنوان

حالم بده عجب غلطی کردم

272 بازدید | 32 پست

من امروز تنها بودم برای ناهار سیب زمینی سرخ کردم با سس خوردم ولی فکر کنم زیاد خوردم آخه الان حالم خیلی بده معدم یه جوریه انگار غذام هضم نشده گوارشمم مشکل پیدا کرده 😔😔😔چیکار کنم حالم بده

آبلیمو بخور بشوره ببر 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم سیب زمینی سرخ کرده غذای سنگینیه هضمش مشکله یکم فک کنم زیاد خوردی یکم فعالیت کنی و چایی بخوری حله

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

دست کن حلقت بیار بالا 

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

😐از سرنوشت استارتر عبرت بگیرید 

هرکی ازین ب بعد تنهاتنها سیب زمینی سرخ کنه روشم سس برنه به این وضع دچار میشه از ما گفتن :/

استارتر شمام سعی کن بالابیاری انگشتتو بکن ته حلقت

2706