2737
2734
من 38هفته زایمان کردم.دستگاه هم نرفتن.فقط 3روز بعداز تولد زردی داشتن 2شب تو بیمارستان بودیم خیلی واسم سخت بود با بخیه باید به جفتشون میرسیدم شیر میدادم.فقط استراحت کن خوب بخور .وزنشونم2050.2500
Lilypie First Birthday tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگران نباش استراحت کن ایشالاه زود دنیا نمیان برای وزن گیریشون آب زیاد بخور من توی هفته 30 دو تا بتامتازون زدم 35 هفته زایمان کردم و وزنشون 2230 و 2200 بود دستگاهم نرفتن فقط زردی داشتن که دکتر بهم گفت باید هفته های آخر خنکی زیاد میخوردی
توی اتاق زایمان بهم میگفتن توی 34 هفته دو قلو کامله من چون خودم ریز بودم و جای بچه ها تنگ شده بود زودتر دنیا اوردنشون فقط هفته های اخر سونو برو که بچه ها تحت فشار نباشن
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

2728
ممنون از همگی. الان توی هفته 34-33 هستم. (یکیشون 33 و یکیشون 34). وزنشونم تو سونو نزدیک 2500 بود ولی نمیدونم چقدر دقیق باشه...خیلی به سردیجات علاقه دارم مخصوصا میوه های این فصل که همه سردن

شارین جان شما همون شارینی نیستی که توی لیست ردیف اولی؟ آخه اونجا هفته 32 بود اون شارین...
سلام منم مامان دوقلوی پسر خوشگل هستم من آخر هفته 37 زایمانم بود و مشکلی هم نداشتم بچه هام هم با وزن 2.500 و 2.400 به دنیا اومدن فقط سه روز به خاطر زردی بستری شدند.
من هرگز نمی نالم…قرنها نالیدن بس است…میخواهم فریاد بزنم…!اگر نتوانستم سکوت میکنم….
2740
جاری من دوقلو دختر بودن. 34 هفته بدنیا اومدن. فقط سه روز تو nicu بودن. الانم ماشاءلله تپل و مپل.خیلی خوشگلن
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
2706