2737
2734
عنوان

اشتهای زیاد در بارداری

1128 بازدید | 42 پست

همش گرسنه ام میشه. اگه نخورم معدم ضعف میکنه. میخورم دارم چاق میشم😧😢 کی مثل منه؟ نمک و روغن رو کم کردم جیز شیرین دوست ندارم.  برنج هفته ای یکی دو باره ولی نون رو کم کردم ولی نمیتونم حذف کنم چون سیر نمیشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته چندمی؟ چقد تا الان اضاف کردی؟

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728
2738
منم اینجوریممممم عین خرسسسس میخورم باز گشنمه ولی نمیدونم یبار توی۲ هفته ۲ کیلو اضافه کردم بد توی ی ه ...

ای ول دستگاهه. ای کاش دستگاه منم خراب باشه روحیم خراب شده. من تو غربتم خیلی تنهام صبح تا شب تو خونم و بی تحرک وگرنه واقعا رعایت میکنم بازم چاق میشم.

ای ول دستگاهه. ای کاش دستگاه منم خراب باشه روحیم خراب شده. من تو غربتم خیلی تنهام صبح تا شب تو خونم ...

عزیزم روند بارداری اینطوریه ک چاق بشی 

میفهمم ک چقد رو اعتماد بنفس آدم تاثیر میزاره 

ولی ب این فکر کن ک زود گذره و تموم میشه

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
همه چی و ک کم کردی پس نی نی چطوری وزن بگیره  الان موقع رژیم نیس بنظرم بعد بارداری رو هیکلت کار ...

دکتر تغذیه گفت وزنت زود رفته بالا.مخالفه رژیمه ولی گفت عدسی و لوبیا بیشتر بخور برنج کم کن میوه بیشتر و... 

2706