2737
2734

من یه خواهر دارم که ظلم دنیا رو بهم کرده به جرات میتونم بگم از صدتا دشمن بدتر ،چقدر بهم زور گفته و میگه و چقدر دلم از دستش پره و هیچ وقت نخواهم بخشیدش 

پدر و مادرم از زمانی که خواهرم به دنیا اومد اونو بیشتر از من خواستن و کاری کردن که بشم توسری خورش 

حالا هم به من میگن بهش کادو بده دوستش داشته باش حالم بهم می خوره که باید تظاهر کنم به دوست داشتن کسی که ازش متنفرم 

وحتی حق ابراز خشم و ناراحتی مو بهش ندارم 

مامانم اومده میگه امروز تولدشه این کادو رو بده خواهرت بگو از طرف خودته

مسخرس 

درحالی که همین خواهرم اصلا نمیذاره برای من تولد بگیرن 

تازه وقتی می گم نمی خوام مادرم از دستم دلخورم میشه 

لعنت به این دنیا و ظلم هاش که خستم کرده

همیشه به مرگ گرفته تا به تب راضی بشم 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بگو مگه کادو داده که کادو بگیره 

کار دنیا بده بستونه 

ادم خوبی باش ببرمت بهشت 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
شما بزرگتری؟

بله همش گفتن تو بزرگتری تو کوتاه بیا اون کوچکتره دوستش داشته باش 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2706