2737
2734

وقتی خونه مادرشوهرمم یکم که دیر پامیشم میگه ضعف نکردی اینقدر خوابیدی یا یبارمن درس داشتم ازاتاق بیرون نیومدم به شوهرم داشت میگفت باد نکرد اینقدرخوابید(من خیلی دیرم بیدارشم دیگه تا۱۰ بیدارم)

به شوهرم که میگم میگع اون بخاطراینکه تورو دوسدارع اینومیگه وگرنه چیزی تودلش نیس(والامن هیچ دوسداشتنی تواین لحناش نمیبینم)

اینبار تیکه انداخت چی جواب بدم

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو عزیزم ب شما ربطی نداره خیلی شیک و مجلسی 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
میخای دیگه نرو 

بخدا خودم اصلااا دوستندارم شوهرم به زور منومیبره

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
2738

ولش کن بابا بزا بگه تو به یه ورت بگیر،فقط باعث میشه خودت بیشتر اذیت شی با بحث کردن باهاش

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
ما تا 12خونه مادرش خوابیم  بیدار میشیم صبونه و نهارم میده هیچی نمیگه  ب نظرم حرفش درس نیس ...

۴۲

برای خودت ارزش قائل شو نرو خواهر. ته ضعف کنی نه باد

بخدااصلا دوستندارم چون باکاراش اعصابم بهم میزیزه شوهرم به زور منومیبره

2706