2733
2734
عنوان

راهنمایی

48 بازدید | 11 پست

سلام خسته نباشید

شوهر من ب طریق مختلفی ک من متوجه نشم چت های من تو تلگرامم رو از طریق گوشی خودش میبینه،یا مثلا ضبط صدا تو گوشیم نصب کرده بود،یا مثلا ی مدت گوشیم خراب شد با گوشی اون با خانوادم حرف میزدم ک متوجه شدم صداهامون ضبط میشه،ب هر طریقی منو چک میکنه،در حالی ک تا الان ک دو ساله ازدواج کردیم کوچکترین خطایی ازم ندیده و گوشی منم مدت ها دستش بوده یا تو خونه همیشه رو میزه و قایمکی کاری نمیکنم،اما نمیدونم هدفش از این کارا چیه؟من چیکار کنم چطور بهش بگم ک فهمیدم چکم میکنه؟

اصلا ب خودم شک ندارم اما میترسم از کاراش،خدا میدونه چ چیزایی ب گوشیم نصب کرده و خبر ندارم

کینه ای نیستم ولی آلزایمرم ندارم
خب تاحالا درمورد اینکار باهاش صحبت کردی؟

اره موقعی ک تو گوشیم ضبط نصب کرده بود گف من ب مکالمه هاتون گوش نمیدم فقط میخوام بدونم با کیا حرف میزنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو گوشیه خودشم ک نصب کرده بود،گفتم برا چی ضبط صدا نصب کردی گفت دستم خورد نصب شد الان نمیدونم کجا رفته نمیتونم پیدا کنم حذف کنم اما دروغ میگه

2728
اره موقعی ک تو گوشیم ضبط نصب کرده بود گف من ب مکالمه هاتون گوش نمیدم فقط میخوام بدونم با کیا حرف میز ...

بهت شک داره؟رفتارش چطوره ؟با بقیه رابطه اش چطوره؟ به دیگرانم مشکوکه ؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین این نظر منه درست یا غلط بودنشا نمیدونم 

اگه این کارا را میکنه پس بدون ک خودش یواشکی از تو ی کارایی میکنه و ترس از این داره ک تو ی وقت کاری نکنی واس همین چکت میکنه تو هم گوشی اونا چک کن جدی میگم اگه اینجوری ک تو میگی و واقعا هیچ خطایی ازت سر نزده من اگه جات بودم نمیتونستم تحمل کنم تو هم گوشی اونا چک کن پیاماشا بخون ببین ب کیا زنگ میزنه اگرم پرسید چرا این کارا را میکنی بگو تو هم منو چک میکنی اشکالش چیه تو ک ب خودت شک نداری پس بزار منم مثل خودت گوشیتا چک کنم

بهت شک داره؟رفتارش چطوره ؟با بقیه رابطه اش چطوره؟ به دیگرانم مشکوکه ؟

وقتی میپرسم میگه اصلا شک ندارم،رفتارش باهام بد نیس کلا قلب مشکیه

2738
ببین این نظر منه درست یا غلط بودنشا نمیدونم  اگه این کارا را میکنه پس بدون ک خودش یواشکی از تو ...

نه من کاملا بهش اعتماد دارم،گوشیش دائم دستمه و چک میکنم اما چیزی نمیگه میگه باشه چک کن،خیلی کاریه سرش همش ب کاره

وقتی میپرسم میگه اصلا شک ندارم،رفتارش باهام بد نیس کلا قلب مشکیه

خب دلیلی داره حتما شاید دلیلش در گذشته و روابط پدر و مادرش باشه عزیزم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
نه من کاملا بهش اعتماد دارم،گوشیش دائم دستمه و چک میکنم اما چیزی نمیگه میگه باشه چک کن،خیلی کاریه سر ...

خب اگه اینجوری پس یکی داره تو گوشش میخونه ک تورو چک کنه وقتی هم خودت همم همسرت این قدر وفادارید پس بزار ب کارش ادامه بده تا خودش خسته شه و از کرده ی خودش پشیمون شه تو هم عادی رفتار کن جوری ک اصلا برات مهم نیست ک داره چیکار میکنه چون تو ک ب خودت اطمینان داری ک مرتکب خطایی نمیشی ولی کارش خیلی زشتها همین ک چک میکنه و مکالمه هارو گوش میده ولی هر چی حساس بشی رو موضوع بدتره