2733
2734

زیبا گفت زرتشت : پندار نیک گفتار نیک کردار نیک 

خداوند توو قران کفته اگر یک نفر از شما میدونست من بر چه منوال زمین رو خلق کردم این کارهارو نمیکرد 

دوستان زمین اساس افرینشش بر این هس ک در فضا معلقه و دور تا دورش انرژی احاطه شده 

ما در فضا معلقیم و برای رساندن این پیام ک ما متصل به انرژی خدا هستیم باید نماز بخونیم 

نماز یعنی شما به کاینات میگید ک ما از انرژی خداییم تا سایر انرژی های بد به ما وصل نشن

کارما یعنی کارِما درسته ؟؟ یعنی کار خوب حرف خوب دعای خوب ب خودمون برمیگرده و برعکسه 

این قانون خلقت زمینه بچه ها 

بیاین گفته هامون و درست کنیم 

چرا نفرین ؟؟؟؟؟؟ نفرین بدترین چیزه و ب خودمون برمیگرده 

بجاش به خدا بگید یا رب العالمین این ادم ب من ظلم کرده شما عدل خودتون رو به جا بیارید براش و انرژیشو از من قطع کنین به جاش انرژی های مثبت خودتون و امداد های خیرتون رو به من وصل کنین 

دوستان برای خودتون هم شده یکبار قران فارسی بخونین تا کلام خدارو متوجه بشین 

اگه نمیتونین نماز بخونین اگه دسترسی ب قران ندارین 

ذکر الله غفور بگید 

هرچند میتونین حداقل هزار تا 

۲۰ روز امتحان کنین 

وااای کتاب چنین گفت زرتشت خیلی قشنگه

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد قشنگ👍🏻

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

بله درسته

حتی ما یک وای که میگیم تو نظام خلقت اختلال ایجاد میکنه باید درستش کنیم برگردونیم تا تاوانش را ندیم و انرژی منفی‌ برنگرده

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜