2737
2739

من اش دندونی درست کردم خیلی خوشمزه شده الان دوسه هفته س دارم ده روزی ی بار درست میکنم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خیلی راحت گندم و گوشت رو میزارم توی زودپز وقتی پخت اخر سر نمک و کمی روغن میریزم و با گوشتکوب برقی میزنم گوشتا پودر میشه داخلش.خیلی خوشمزه میشه. بعد هم با کره یا روغن محلی و دارچین میخوریم.

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

بلغور گندم رو بزار بپزه قشنگ سه چهار ساعت گوشت وهم جدا بزار بپزه آخرش بریز تو غذا ساز قشنگ میکسش کن نترسیاا بزار قشنگ له بشه گوشتارو هم پر کن بریز داخلش اونوقت یه پیاز رنده کن سرخ کن نمک وفلفل سیاه بادارچین بریز دارچین یکم زیاد بریز بعد اینارم بریز تو بلغورا یه نیم ساعت بعد امادس

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم
2738
بلغور گندم رو بزار بپزه قشنگ سه چهار ساعت گوشت وهم جدا بزار بپزه آخرش بریز تو غذا ساز قشنگ میکسش کن ...

پیاز سرخ کرده توی حلیم؟😦

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

گوشت بپز بعد ریش کن گندم بزار جوش اومد گوشت بپز مرتب هم بزن تا جا بیفته بقیه اش بسته به خودتون داره اگه با نمک میخورید پیاز داغ و فلفل و زردچوبه و نمک اضافه کنید وگرنه شکر و دارچین

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
پیاز سرخ کرده توی حلیم؟😦

آره من نمیریختم یه بار که رفتیم حلیم بخریم دیدم منم تعجب کردم باز اون متعجب به من گفت مگه شما نمیریزین؟ خداییش حلیمش خیلییی خوشمزه بود منم درست میکنم خیلی خوب میشه

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم
آره من نمیریختم یه بار که رفتیم حلیم بخریم دیدم منم تعجب کردم باز اون متعجب به من گفت مگه شما نمیریز ...

نوش جونتون.من الان سرما خوردم وقتی خوب شدم باید امتحان کنم ببینم چطوریه طعمش

2706