2737
2734
من یک ماه نشده رفتم مشاوره ژنتیک گفت حدودا ۸ تومن. دو نفرتون جمعا ۱۶

دقیقا چیکار میکنن؟

منم پسر عمم رودوسش دارم خواهرش میگه باید برید اول مشاور ژنتیک😭😭

من نیمه گمشده نمیخوام🌵یکیو میخوام که باهم بریم  گم شیم....🔫😑یک عدد پشت کنکوری هسدم  به نظرم کشور به پشت کنکوری بیشتر نیاز داره تا دانشگاه رفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دختر عمم گف چون خوده عمم اینا زیر نظر بهزیستی هستن گف حدود ی ۷ ۸ تومن میخواد

دیگ ازادش ک فک کنم ی دوبرابر

من نیمه گمشده نمیخوام🌵یکیو میخوام که باهم بریم  گم شیم....🔫😑یک عدد پشت کنکوری هسدم  به نظرم کشور به پشت کنکوری بیشتر نیاز داره تا دانشگاه رفته 
2728
من یک ماه نشده رفتم مشاوره ژنتیک گفت حدودا ۸ تومن. دو نفرتون جمعا ۱۶

اون آزمایش واقعا ۱۶ملیونه؟

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
دقیقا چیکار میکنن؟ منم پسر عمم رودوسش دارم خواهرش میگه باید برید اول مشاور ژنتیک😭😭

ما که رفتیم گفت توی فامیلاتون کسی هست که عقب مانده باشه یا سابقه بیماری خاصی دارید یا نه

ماهم نداشتیم 

گفت نیاز به آزمایش ژنتیک ندارید

ما که رفتیم گفت توی فامیلاتون کسی هست که عقب مانده باشه یا سابقه بیماری خاصی دارید یا نه ماهم نداشت ...

خب ما داریم

اونوخ ازمایشش چطوریه؟

2738
والا فکر کنم .یه نمونه خون میگیرن فقط بعد میفرستنش آلمان.خیلی دقیقه

اهااااا