2737
2739
عنوان

خانمایی که مینی واش دارن بیاین

57 بازدید | 7 پست

سلام من مینی واش فریدولین دارم کوچولوش، از مایع لبایشویی فیروز استفاده میکنم اما اصلا لباسهای دخترم تمیز نمیشه میشه بگید شما چی استفاده میکنید برا شستشو؟

من مامان یک عدد عشق ناز هستم

من از پودر صابونش استفاده میکنم خوبه من دوقلوشو گرفتم شماهم همینطور؟

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

منم همین فیروز استفاده میکنم عالیه لباساش از اولشم تمیز تر میشه😁لباسشویی من تویوتاس 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پودر صابون فیروز میگیرم خیلی تمیز میکنه حتی لباسای سفیدو

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2728
من پودر صابون فیروز میگیرم خیلی تمیز میکنه حتی لباسای سفیدو

آبی یا صورتیش؟

اصلا راضی نبستم از مینی واشه؟ یبار باید بذارم پر آب شه مایع بزنم بشورع بعد دوباره بذارم تخلیه شه،بعد دوباره آب دوباره تخلیه تا زمانی که لباسا کف نکنن 

من مامان یک عدد عشق ناز هستم
آبی یا صورتیش؟ اصلا راضی نبستم از مینی واشه؟ یبار باید بذارم پر آب شه مایع بزنم بشورع بعد دوباره بذ ...

صورتی بهتره بنظرم 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2740