2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم قشنگیه ولی الان دیگه مد نیست 

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
2731

خوبه بدنیس اسم بچتون میخوای بزاری

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2738

قشنگه،آی بدم میاد از این اسمای امروزی،فک کنم بچه ها اگه بزرگ شن خودشون اسمشون رو عوض کنن،یه نفر تو دکتر اسم پسرشو گذاشته بود حسان یکی دیگه آرشان واقعا بی محتوان

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
قشنگه،آی بدم میاد از این اسمای امروزی،فک کنم بچه ها اگه بزرگ شن خودشون اسمشون رو عوض کنن،یه نفر تو د ...

بقول بعضی ا اسم باس خاص و تک باشه دیگه همین ک من وشما تعجب کنیم و شاخ دربیاریم ینی اونا بازی رو بردن چون اسمشون تکه😕😕😕😕

خوبه بدنیس اسم بچتون میخوای بزاری

چن مدته عاشق این اسم شدم چون به اسم همسرمم میاد،اگه خدا بچه ای بده شاید این اسمو بذارم براش

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞
2706