2733
2739
کاش زنداداشه منم بیاد خونمون بمونه😢😢😢دلم براش یک ذره میشه 😭😭

😕😕😕😕😕

این پز دادنا وسط تاپیکای گله وناراحتی کی میخواد تموم شه واقعا??😦

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید اول طرفت رو بشناسی گذشت در برابر آدمی که بفهمه و شرمنده بشه آدم رو بزرگ میکنه. متأسفانه آدم ه ...

حرف شماهم  درسته 

ولی من باشم اول گذشت می کنم ولی اگه سواستفاده ببینم روشم رو عوض می کنم 

2728
😕😕😕😕😕 این پز دادنا وسط تاپیکای گله وناراحتی کی میخواد تموم شه واقعا??😦

پزه؟؟شما میدونی مشکله زنداداشه منو؟؟به خاطره مشکلش ۴ روزه نخوابیدم😢😢

پسرم ❤❤😍😍😘😘
پزه؟؟شما میدونی مشکله زنداداشه منو؟؟به خاطره مشکلش ۴ روزه نخوابیدم😢😢

خدا کمکش کنه عزیزم

هر مشکلی داره بزودی حل بشه😞😞😞

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

عزیزم اصلاا بهش محل نذار ،فقط همون سلام علیک اول اومدنشون

بعدم حتی با داداشتم سرسنگین باش که بعدا رفتن یادش باسه و به زنش بگه بیا اینم نتیجه ی رفتارای تو و دخالتا و توهینای مادرت

ببین عزیزم هرشخصی باید اینو بدونه خط قرمزش باااید احترام به پدر و مادرش باسه،حالا این خط قرمز رو هررر احدوناسی چه عروس و چه داماد بشکونه،قابل بخشش نیس

بعدشم اونایی که میگن عروس مگفته مادر عروس گفته،خب قطعا دخترش بهش گفته چیزی که اونه برعلیه اینا تشویق کرده وگرنه مادرش ازکجا میدوتسته؟!

حتی مادرت هم باید کم محل کنه عروستونه،

بخدا اگه گذشت کنی،دوباره تکرار میکنه رفتارشو

ببین کی بهت گفتم

چون گذشت مال آدمای بادرک و فهمه،کسی که حاضره به مادر توهین کنه ،بادرک و فهم نیس...برعکسشه

ب   الف  نون
2740
خدا کمکش کنه عزیزم هر مشکلی داره بزودی حل بشه😞😞😞

لاینحله😭😭مگه اینکه معجزه بشه من روابطه عادی هم باهاش داشتم؛ ولی دلم کبابه الان !!خواستم بگم به استارتر  حالا دوروز بیان خونت مگه چی میشه!!زنداداشه من پارسال دوست داشت تولدشو تو خونه من بگیره خودشون کیک بخرن بیان اینجا ؛من خندیدم گفتم چه زرنگ ما میایم!از صبح یادش افتادم میگم چه خری بودم من کاش میومد😣😣

پسرم ❤❤😍😍😘😘
نمیدونم چرا همیشه طرفی که ضربه خورده باید کوتاه بیاد  هیچ وقت فلسفشو نفهمیدم

چون دیوارش کوتاهه و‌ازش میخوان کوتاه تر بلشه

فلسفه نداره براش ساختن

و باید محکم وایسه و یبار برخلاف این توقع عمل کنه،اونوقت این حصار میشکنه

باید نترسید و کاری غیر از عادت قبل کرد

ب   الف  نون
لاینحله😭😭مگه اینکه معجزه بشه من روابطه عادی هم باهاش داشتم؛ ولی دلم کبابه الان !!خواستم بگم به است ...

دور از جان عزیزم

مریضه؟

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
نه درخواست دوستیمو قبول کن

قبول کردم

لاینحله😭😭مگه اینکه معجزه بشه من روابطه عادی هم باهاش داشتم؛ ولی دلم کبابه الان !!خواستم بگم به است ...

مشکلی ندارم با اومدنش ولی یاد توهیناش می‌افتم که چقدر مادرمو خار و خفیف کرد دلم میگیره 

من مادرم بیماری کنسر داره خدا از مادرش و خودش نگذره

وگرنه من و شوهرم خیلی مهمون نوازیم و نمی‌ذاریم بد بگذره ب مهمون ب خاطر همین الان دودلم که کاش...

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2706