2733
2739

من جات بودم به روش مياوردم روز اخر

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جات باشم هزارتا دلخوری داشته باشم میگم مهمان برادرمه و به خاطر برادرم احترام می زارم ولی خب زیاد زن داداش و باهاش حرف نمی زنم و سنگین تر از قبل برخورد می کنم ولی به بچه و داداشم گرم می گیرم اینجوری میفهمه باید حد نگه داره

2731
2740
احترام بزار گذشت آدم و بزرگ می کنه

باید اول طرفت رو بشناسی

گذشت در برابر آدمی که بفهمه و شرمنده بشه آدم رو بزرگ میکنه.

متأسفانه آدم هایی هستن که گذشت شما رو میزارن پای لابدی شما

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
مگه تعطیلاته؟

شنبه تعطیله

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

به داداشت میگفتی نخوایم رابطه درست شه کی و باید ببینین

توهین به پدر مادر از طرف عروس داماد واقعا نابخشودنیه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
الان میان میگن شما دخالت نکن به شما ربطی نداره😂😐

آی گل گفتی

دمت گرررررررم چقدر حالم از اینطور جمله ها به هم میخوره

سرتون توی زندگی خودتون باشه و فلان  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

ی سلام علیک کن دیگ نرو پیشش بشین. خودتو اون چند روز تو اشپزخونه یا کتاب وگوشی سرگرم کن. بهش نگاه نکن. اگ جای دیگه هم میتونی بری مث خونه مادر شوهر ی دو سه روزشو برو اونجا

ولی خوب شاید واقعا پشیمونه حالا ک داره پا جلو میذاره خودش ب زبون بی زبونی منت کشی عذر خواهیه ب نظرم دیگه کشش نده بذا تموم شه. قطعا اونم دلش نمیخواد بیاد داداشت ب زور میاردش.ولی در کل خیلی صمیمی نشو

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706