2737
2739

یه فامیل داریم پدرش تو یکی از شهر ها چنان رشوه گرفته و اختلاس کرده وووو الان بعد از دوسال با وثیقه میلیاروی میاد بیرون و میره

بعد دختر و پسرشم تو پارتی اینور و اونور خلاصه پول ملتو رو کردن تو جیبشون 

بعد الان پست گذاشت که چرا مردم احمق و فلان و فلان شده رفتند اربعین حسینی و استغفرالله حرفهای زشت زده و گفته شما مردم بدبخت ک پول ندارید چرا رفتید اربعین یعنی ما باید جواب سفری که یه تومنم نمیشه به اینها که تو مجازی دم دراوردند رو بدیم و مردم خبر ندارند همینها خون ماها رو میکیدند..

پدرش تو استان خبرش پیچیده وووو کلا معروف هست به دزدی و اختلاس و اینا 

بعد خانوم میاد برا ما شعر میگه

آخه شما دلسوز مایید😏اینم بگم غریبه نیست خیلی ولی خب بخاطر مال حرومشون کسی نمیره اونورا

به این نتیجه رسیدیم اینا ک هی میان میگن آی مردم فلان و فلان وای مردم من دلم براتون میسوزه همینا پدر ملت خوردند

بگو شما دلسوزی به پدرت بگو اون میلیاردها پول ک زدی به جیب و قائم کردی رو برگردون به ملت بدبخت

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

دقیقا دارند برا میلیون ها آدم تصمیم میگیرند و بی احترامی میکنند به تصمیمشون و فحاشی چرا به دل اینا رفتار نشده..

خودش طرف هر روز اینور و اونور خوش گذرونی پارتی و اونوراست بگو جنابعالی از جیبت بزن چشم ندارند یه اربعینم ملت برند اینارو هم جمع کنیم بدیم به پدر محترمشون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اقاهه رو کار ندارم

ولی گناه پدر و پای بچه نمی‌نویسن

در کل هم به کسی ربط نداره کی کجا می‌ره. یکی می‌ره کربلا یکی می‌ره پاتایا. به کسی چه؟ 

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
2731
اقاهه رو کار ندارم ولی گناه پدر و پای بچه نمی‌نویسن در کل هم به کسی ربط نداره کی کجا می‌ره. یکی می ...

همه ی خانواده باهم دارند از اون پول ما ملت میخوردند کم کاری نیست ؛ضمننا اگر ما ملت جلو رشوه خواری اختلاس این افراد مثل چوب خشک باشیم که هستیم این روند ادامه داره..طرف تقریبا ۴۰میلیارد به ججیب زده با دوتا بچه داره همش پس پای کی بزاریم اگر امتناع میکرد حرفی ..

بعد کسی به طرف نمیگه تو چرا هر روز اینور اونوری اومده فحاشی به مردمی ک رفتند اربعین احترام نذاشته

2738
همه ی خانواده باهم دارند از اون پول ما ملت میخوردند کم کاری نیست ؛ضمننا اگر ما ملت جلو رشوه خواری اخ ...

منم که می‌گم کارشون زشته

به کسی چه کی کجا می‌ره. 

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
دقیقا, اگه راست میگن خودشون پول تایلند و آنتالیاشونو بدن به فقرا. 

اونا دزدی و اختلاس نکنن کمکشون رو نخواستیم بکنن به فقرا

خیلی بهم فشار اومده چون نوه یه خالمه ک فوت شده،همه میدونن باباش از چی پول دراورده ۱۰سال حبس بریدن برا طرف ..

وضعش یهو از این رو به رو شد خونه های میلیاردی دسته به دسته فلان و فلان پول شویی

خلاصه کسی هم بروشون نیورده که چرا اینجور کردید)

یا چرا پدرتو گرفتن 

اونوقت با اربعین رفتن مردم کار دارند و نوشته نمیشه سکوت کرد😐

صد شورش در یمنو عراق شود باز حسین مارو در خودش جمع میکند   عزیزم با حرف  بیخود چرند اینا ...

صد البته وقتی ۲۰میلیون نفر بیشتر از کشورهای مختلف میره اینا باید بسوزنن؛ولی زشته دیگه به همه توهین میکنه آشکار و به امام حسین(ع)

خب معلومه من شیعه دلم آتیش میگیره

پول حروم ساخته بهشون

اونام که سر امام حسین بریدن یا حروم لقمه بودند یا حروم زاده طبق سخنان...

اسم پیچشو بگو بریزم سرش خخخ

اسم پیچ بدم یکی میره تاپیکمو میزاره کف دستشون 

اسم کاربریمم عاطفه ست یه عاطفه کلا بیشتر نداریم توفامیل

ولی حسابشو میرسم

2706