2737
2739
عنوان

سه ماهه مادر شدم

283 بازدید | 18 پست

دختر مو ۲۴ ساعته پوشک میکنم(مولفیکس)

به نظرتون اشتباهه کارم؟

خودمو تصور میکنم که چقد از نواربهداشتی بدم میومد همش نگرانشون

میترسم باز بذارمش و سرما بخوره هی جیش کنه و پاش خیس شه

هر چند زودی شلوارش رو عوض میکنم

لطفا برا کار پیدا کردن شوهرم صلوات بفرستین

ما ک مدام پوشک میکردیم ....شاید یکم استراحت میدادیم

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

تا وقتی کوچیکه زیر انداز بزار زیرش گاهی هوا بخوره چون همینکه بزرگ شه بخواد قل بخوره روی شکمش و یا راه بره اصلا اصلا نمیشه یک ثانیه باز بزاریش 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه اذیت نمیشه نوارفرق میکنه پوشک یکسرع هس چسبشومحکم نبندی زودبه زودهم عوض کنی چیزی نیس

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

هر از گاهی بازش بذار گناه داره الان که جایی ام پانمیشه بره زمان خوبیه زیرش پارچه ای زیراندازی چیزی بنداز شورت و شلوار فقط بپوشون بذار راحت باشه ترجیحا شبا

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2738

ن عزيزم اشكال نداره اما نذار پوشكش طولاني خيس بمونه ك پاش رو بسوزونه

اونموقع ك ميبري ميشوري مياريش يكم بذار بدنش هوا بخوره  بعد پوشك كن باز ❤️

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

انقدر حرصم درمیاد نوزاد رو همش پوشک میکنن، اون ک نمیتونه از جاش تکون بخوره و راه بره خونه کثیف شه !

شلوار تنش کنید و زیرش مشمبا پهن کنید .

اگه مهمون خواست بیاد یا جایی رفتنی پوشک

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

من یه پتو ازین قدیمیا ک تو کمد مامانی هممون هست رو آوردم ب سه تیکه مساوی تقسیم کردم بعد مینداختم زیرش مرتب عوض میکردم مینداختم جلو آفتاب خشک بشه،اینجوری سه چهار ساعت بازش میزاشتم

شب پتو ها رو مینداختم لباسشویی برا روز بعدش

2706