2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پخشش ک متوقف شد...من تا چند قسمت دیدم عصبی شدم شوهرم دعوام کرد دیگه ندیدم...خیلی چرته

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2728

نطری ندارم ولی یه بار متوقف شد بعد دوباره اومد

الانم تموم شد تا قسمت اخر اومد

سریال بیخودیه تهشم مسخره تموم شد من خوشم نیومد

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

چندین ماهه تموم شده. الان هیولا و مانکن و نهنگ آبی میان. نهنگ آبی هم فک کنم آهراشه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
چرا متوقف شد؟من تازه دارم میبینم

وای.این به اون خیانت میکنه اون به این.همممممه معتادو خوشحال و سرزندع.یعنی حالتو بهم میزنه.اولاش متوجه نمیشی

ارامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم
2738
چرا متوقف شد؟من تازه دارم میبینم

فک کنم ۳ فصل بوده ک فصل ۳ رو تا نصفه ممنوع کردن پخشش رو ...محتواش مناسب نبود دیگه....ادم بره ۱۰۰ تا فیلم ترکی نگاه کنه بهترازیناس

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
چندین ماهه تموم شده. الان هیولا و مانکن و نهنگ آبی میان. نهنگ آبی هم فک کنم آهراشه 

هیولا😳😳😳😳😳صبح بخیر

ارامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم
وای.این به اون خیانت میکنه اون به این.همممممه معتادو خوشحال و سرزندع.یعنی حالتو بهم میزنه.اولاش متوج ...

آهاااا🤔

سریال مانکن خیلی خوبه 

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
نطری ندارم ولی یه بار متوقف شد بعد دوباره اومد الانم تموم شد تا قسمت اخر اومد سریال بیخودیه تهشم م ...

من تا اونجا دیدم که گفت باید با افغانیه ازدواج کنی بعدش چی شد؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
من تا اونجا دیدم که گفت باید با افغانیه ازدواج کنی بعدش چی شد؟

ازدواج کرد ولی افعانیه کاری باهاش نکرد

بعدشو دقیق یادم‌نیس 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706