2733
2734
عنوان

توزندگی به کیا حسادت میکنید؟

2466 بازدید | 96 پست

من به دخترخواهرشوهرم😑چون از بچگی هرچی که میخواسته داشته هیچوقت توعمرش دغدغه چیزی رو نداشته ماشین خوب داشته لباسای خوب داشته الانم دارن میفرستنش کانادا زندگی شاهانشو ادامه بده حسادت نداره؟شماام بگید خالی شیم

لایک نکن دوست عزیز😑متشکرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من به هیچکی. فقط کسایی ک ۴ تا بچه دارن :)) 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2740

اونایی که ناهار رو هم باشوهرشون می‌خورن

اونایی که نی نی دارند

حسادت نه ولی آرزوی این دوتا و دارم یه جور حسرت

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...

به کسی که یه نفر عاشقانه دوسش داره و البته خودشم اونو دوس داشته باشه 😢

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

به هیچکس ؛چون از بچگی عادت داشتم به داشته هام قانع باشم؛ولی جاریم وحشتناک حسادت میکنه بهم و هر کاری بر علیه ام کرد که منو از چشم بندازه ؛و منم به خدا سپردمش

خدایا بابت همچی شکرت
2706