2733
2734

سلام شنیدم روانشناسی کار اموزی داره یعنی میرید توی تیمارستانا یا بخشی ک مربوط ب بیماران روانی باشه و تحقیقات نمیدونم چی انجام میدید درسته ایا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله رشته های بالینی بیشتر میرن دانشگاه ازاد ها معمولا کارآموزی نمیبرن فقط پول میگیرن😁😆

من پیام نور هستم برا بالینی ک اون طرح هست فرق‌میکنه

من ترم یکم از ترم‌۲ واحد عملی داره همون واحد عملی میشه کاراموزی؟!

2738
من پیام نور هستم برا بالینی ک اون طرح هست فرق‌میکنه من ترم یکم از ترم‌۲ واحد عملی داره همون واحد عم ...

شما فقط واسه دزس کودکان استثنایی میری مدارس استثنایی کار اموزی .اما نشنیدم که تیمارستان ببرن

من ترم اولی هستم واحدهای عملی ۱۶ تا داره از ترم ۲ شروع میشن واحدهای عملی همون کار اموزی ان؟؟

نه کارآموزی بعد از فارغ التحصیلیه میری تو بیمارستان مشغول میشی حقوق دادنشو نمیدونم ولی یکی از دوستهای من حقوق میگرفت بعضی هام رفتن ولی حقوقی نگرفتن چون خودم نرفتم اطلاعی ندارم

شما فقط واسه دزس کودکان استثنایی میری مدارس استثنایی کار اموزی .اما نشنیدم که تیمارستان ببرن

اهااا یعنی همون واحد عملی میشه کاراموزی؟مثلا یکی از واحدهای عملیش روانسنجی هست

نه کارآموزی بعد از فارغ التحصیلیه میری تو بیمارستان مشغول میشی حقوق دادنشو نمیدونم ولی یکی از دوستها ...

کار عملی هم داره درساشون اما بیشترش تحقیقه .اما یه درس کودکان استثناییه که باید بذن شونزده ساعت ب مدت سه روز کار اموزی

من پیام نور هستم برا بالینی ک اون طرح هست فرق‌میکنه من ترم یکم از ترم‌۲ واحد عملی داره همون واحد عم ...

ن بابا نمیبرن

اونم پیام نور !!!

نهایتا ببرن بهزیستی یا مدرسه کودکان معلول واسه درس استثنایی

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  
نه کارآموزی بعد از فارغ التحصیلیه میری تو بیمارستان مشغول میشی حقوق دادنشو نمیدونم ولی یکی از دوستها ...

عزیزم اون طرح هستش ک حقوق میدن کاراموزی حقوق نمیدن

کار اموزی با طرح فرق داره

بالینی طرح داره ک اونم اختیاریه و توی مقطع ارشده ک‌میتونی بالینی بری

2706