2733
2734
عنوان

دعواا

184 بازدید | 27 پست

بچه هاوقتی سره یه مشکلی باهمسرتون دعوا میکنین یا بحث و اینا بعد بطور مثال (سره دوست و رفیقاش ک بیرون میرن بیش ازاندازه ) باحرف قانع نمیشن و راه خودشونو پیش میرن . چیکارمیکنید ک بترسن و پابندزن و زندگیشون شن؟ 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهدید میکنم به طلاق.البته من شوهرم مثل سگ ازم میترسه چون در عرض ۱ ثانیه میتونم همه چیو زهره مارش کن ...

منم تهدید میکنم ب رفتن . ولی فقط باره اول ترسید 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
2728
میگم بری منم الان میرم بیرون حق نداری بهم زنگ بزنی به غلط کردن میفته😂

چ خوب ‌. من میگم منم بادوستام میرم واینا میگه ن قضیه من و توباهم فرق میکنه 

تا الان پیش نیومده چون خودش فهمش میرسه ک نباید از حد تعادل بگذره

اما اگررررر پیش بیاد کلا دعوا و داد و بیداد نمیکنم

ب عبارتی اصلاااا گیر نمیدم

فقط از دره ناز و لوس بازی وارد میشم خخخ مثلا میگم عزیزم وقتایی ک تو نیستی من دلم برات تنگ میشه کاش زودتر بیای و.... کاش بشه باهم بریم بیرون و...

اصلا گیر و دعوا و داد و بیداد همههه چیزو بدتر میکنه

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
تهدید میکنم به طلاق.البته من شوهرم مثل سگ ازم میترسه چون در عرض ۱ ثانیه میتونم همه چیو زهره مارش کن ...

سره یه بیرون رفتن 

طلاق ؟؟؟؟

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
چ خوب ‌. من میگم منم بادوستام میرم واینا میگه ن قضیه من و توباهم فرق میکنه 

شوهر منم میگه ولی من میگم حالا تو برو ببین چطور میرم با دوستام عکسامو برات میفرستم بیچاره دیگه نمیره😂

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢
2738
تا الان پیش نیومده چون خودش فهمش میرسه ک نباید از حد تعادل بگذره اما اگررررر پیش بیاد کلا دعوا و دا ...

چقد خوبه اینجوری ولی این راهم امتحان کردم . من میگم ادم ک ازدواج میکنه باید کمتر کنه دوست و رفیق بازی رو 

شوهر منم میگه ولی من میگم حالا تو برو ببین چطور میرم با دوستام عکسامو برات میفرستم بیچاره دیگه نمیره ...

خخخخ خیلی خوبه . اصلا خوبه ک مرد از زن حساب ببره اگه نبره ک خیلی شاخ میشه واسه همچی 

چقد خوبه اینجوری ولی این راهم امتحان کردم . من میگم ادم ک ازدواج میکنه باید کمتر کنه دوست و رفیق باز ...

صد در صد همینطوره

اما اینم یادت نره ک آقایون هم نیاز ب تنها بودن و با دوستا بیرون رفتن دارن

البته ن دیگه زیادیش ک مثلا برای تو وقت نزاره

میتونی پیشنهاد بدی ک با خانواده های دوستاش باهم برید بیرون

اما اینکه محدودش کنی همه چیزو بدتر میکنه و ازت فراری میشه

تهدید کن که منم با دوستام میرم بیرون.من از این راه جواب گرفتم

ارع فکرکنم این راه بهترباشه و واقعا اگه رفت منم برم وگرن یبار بگم میرم و بره و بیاد ببینه نرفتم دیگه عمرا ازاین حرفم نمیترسه 

خخخخ خیلی خوبه . اصلا خوبه ک مرد از زن حساب ببره اگه نبره ک خیلی شاخ میشه واسه همچی 

اولاش نمیدونستم دعوا میکردم اونم کیف میکرد میرفت با دوستاش بعد میومد معذرت خواهی همه چی تموم میشد ولی حالا دیگه نه کاربلد شدم

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢
صد در صد همینطوره اما اینم یادت نره ک آقایون هم نیاز ب تنها بودن و با دوستا بیرون رفتن دارن البته ...

میدونم گلم محدودش نکردم بخدا . انصافه هرروز بره بیرون؟ من میگم هرچیزی ب اندازش . هرروز خیلیه خب 

2706