2737
2739

واقعا من توی رسیدن به خودم و انجام دادن کارای خوب تنبلم

بیاین با هم قرار بزاریم که هر روز یه کاری انجام بدیم که حالمون خوب شه و هم به زیباتر شدنمون کمک کنه

موافقین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعععععععلللله

من میگم از یه کار شروع کنیم تا بتونیم انجامش بدیم

پیشنهاد من اینه زمانی که میخوایم بخوابیم ساعتمونو کوک کنیم برای ۸ ساعت بعدش که ۸ ساعت فقط بخوابیم نه کمتر نه بیشتر.چطوره؟

شاید با آرامش بیشتری از خواب بیدار بشیم

2738
گفتم فقط بگم خدایا شکر  بااین وضع جامعه ای ک برامون ساختن

من میگم از یه کار شروع کنیم تا بتونیم انجامش بدیم

پیشنهاد من اینه زمانی که میخوایم بخوابیم ساعتمونو کوک کنیم برای ۸ ساعت بعدش که ۸ ساعت فقط بخوابیم نه کمتر نه بیشتر.چطوره؟

شاید با آرامش بیشتری از خواب بیدار بشیم

من میگم از یه کار شروع کنیم تا بتونیم انجامش بدیم پیشنهاد من اینه زمانی که میخوایم بخوابیم ساعتمونو ...

ی چیزی بگم 

دل باید خوش باشه قبول داری؟

به نظرت این کارو باعث دلخوشیمون میشه؟

ن احساس میکنم ی کمبودی درهرصورت حس میشه

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
ی چیزی بگم  دل باید خوش باشه قبول داری؟ به نظرت این کارو باعث دلخوشیمون میشه؟ ن احساس میکنم ...

قبول دارم اما نگفتم با این کار دلمون خوش بشه.گفتم این کارو انجام بدیم که عصبانیتمون کمتر بشه.شاید اگه ساعت خوابمون مناسب باشه آرامش بیشتری داشته باشیم درسته؟

قبول دارم اما نگفتم با این کار دلمون خوش بشه.گفتم این کارو انجام بدیم که عصبانیتمون کمتر بشه.شاید اگ ...

مغزم نمیکشه

بازم اون ته دلم ک میگم انگیزه نداره

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
من میگم از یه کار شروع کنیم تا بتونیم انجامش بدیم پیشنهاد من اینه زمانی که میخوایم بخوابیم ساعتمونو ...

من فردا میخوام برم برای دندون پزشکی رابگان تامین اجتماعی سر بزنم ، اگ همت کنم و زود بیدار بشم ،  و اگ قبول کنن دندونم درست کنن ، خلاصه ک اگ این کار کنم ی مسیله ک ۴ماهه تعویق انداختم حل میشه

2706