2752
2739
عنوان

چت من و همسرم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 93454 بازدید | 721 پست

چی بگم ظاهرا سرد شده . البته حدس منه

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
بله حتما

میخواد جدا شه.پی جدا شدن رو به تنش مالیده.وگرنه من با شوهرم به مشکل خوردم توی عقد.بهش گفتم جدا شیم.گفت اول میمیریم بعد جدا میشیم.

خدایا شکرت بابت‌هدیه ای که بهم دادی.❤❤❤❤❤الحمدالله ربّ العالمین🌹🌹🌹❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرااینقد سخت میگیرین بخدا من یه عقد محضرس ساده وخودمونی گرفتیم . عروسی هم نگرفتیم نه آتلیه و...یع آرایشگاه رفتم موهامورنگ زدمو یع مسافرت دونفره رفتیمو تمام خیلیم خوب بود ولی کاش آتلیه میرفتم 

واقعا خداصبرتون بده . ۱۵ ماه عقد بودیم لامصب نمیگذشت روزا . توراهه خونه خودمون و مادرشوهر بودم کلا . نمیرفتم بهشون برمیخورد میرفتم حموم رفتن و کلا خوابیدن و ایناام بهم میخورد معذب میشدم . خداروشکر ۲ماهه اومدم خونه خودم رااااحت شدما. واقعا خدا مشکلاتتون رو حل کن ب حق همین روزای عزیز. خیلی سخته بلاتکلیفی 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤

وای ۷سال عقد خیلی زیاده تاالانم سرد نشدین کلی جای شکرش باقیه میگن نامزدی زیادی طول بکشع گندش درمیادب خانواده هاتون بگید ی فکری بکنن خدالعنت کنه باعث بانیه این گرونیو

🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙

به دلت بد راه نده بابا

فقط چون از کار بی کار شده اینجوری میگه

تو هم بگو عیبی نداره عزیزم دفه بعد تلاش میکنی کارتو نگه میداری

حتی اگه پولش کم بود یکسال تو همون کار بمون اگه پیشرفت نکردی با من

اینجوری حرفه ای تر میشی کم کم حقوقتو هم بیشتر میکنن

من که میدونم اخرش تموم سختی ها تموم میشن☁️✨
7 سال عقد؟؟؟؟ دو تا بزرگتر تو خانواد هاتون نیس شمارو بفرسته سر خونه زندگیتون بابا یه ذره سبک بگیری ...

سبک گرفتم من عقدم برام طلا نگرفت حتی الانم ی ماه عسلم پولش جور نمیکنه ی مدت کار میکنه بعد خبری از،پول نیست میگه صاحب کارم پول نمیده من زدمش باید دیه بدن، الانم رضایت دادیم اون دیه نگیره من پولمو ، دروغ میگه

عزیزم اون اقا دیگ خسته شده اگ دلت نمیخاد کار به جدایی بکشه ی کاری کن چون کاملا معلومه تو ذهنش داره به جدایی فک میکنه و مقدمه چینی میکنه.اگ زندگیتو دوسداری جلوشو بگیر فقط همین

تاپیک پری لایک نکنید اون کامنتمو ناموسا فک نمیکردم بره پربازدید اونقدم خنده دار نبود لعنتیا  ولم کنید چی از جونم میخاید😭