2737
2734
عنوان

چجوری خانواده شوهرتان رو مجاب کردید که هرچیزی به بچتون ندن بخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب  وقتی پیش بچه نباشی چی؟ بلاخره پیش میاد....اخه دیدم...حتی یبار غذا نذری دادن بچه ۸ ماهه😐

اشکال نداره بابا😝

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

یه بار ،دوبار اشکال نداره اگه سختته کمتر برو چون میگن ما شوهرت بزرگ کردیم چیزیشم نیست 🙄 من که بچه ندارم ولی اگه بگم میدونم اینو درجا مادرشوهرم میگه یا میگه ۴ تا بچه بزرگ کردم تو هنوز یه دونه رو هم بزرگ نکردی داری به من یاد میدی 🤨

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
2728
ای خداااا درگیری ذهنی اینده منه این موضوع،ببین همه چیز بستگی ب شعور طرفت داره وقتی خودش متوجه نیست ت ...

منم نگرانم چون پدر شوهرم همین مدلیه هی میگه بچه دلش میخواد میگیره میده دهنش... من به این فکر افتادم خدایا بچه منو اینجوری نکنه...دقیقا دغدغشو ایجاد کردن 

2740

منم این مشکلو داشتم 

مادر شوهرم به بچه ۶ ماهه اسفناج میداد 

یا انقد سیب زمینی پخته بهش میداد ، فکر کن پسرم تازه بهش فرنی باید میدادم.خیلی سر پسرم اذیتم کرد 

پسرم سر ما خوردگی شدید داشت وخروسک گرفته بود مادر شوهرم از لج من بهش پفیلا سرکی میداد .مریضیش بدتر شد 

واااای اگه بگم یه کتاب میشه .

من خاهرزادم تو بچگی بهش بستنی و کاکائو میدادم . نه تنها که چیزیش نشد ببکه الان به شدت عاشق این دوتا ...

نوشابه چای پفک کاکائو مضره نباید بچه بخوره یا حتی بخوره خیلی خییییلی کم.. بخصوص سه تای اولی خیلی مضرن

بستنی از لبنیاته و کلسیم داره اما تو زمستون نباید بخوره

اللهم صل علی محمد و ال محمد

اولا که من همه چی رو غیر از حساسیت زاها میدم تیست کنه.

دوما بخاطر مسائل بهداشتی که حساسم بهش کسی حق نداره بهش چیزی بده.همه هم میدونن اخلاقمو

سوما چطوری رها😍😍😍😍

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
یه بار ،دوبار اشکال نداره اگه سختته کمتر برو چون میگن ما شوهرت بزرگ کردیم چیزیشم نیست 🙄 من که بچه ن ...

من خودم دلم نمیخواد بچم به نمک و شکر عادت کنه یا نوشابه واسه همین نمیخوام از اول با این مزه ها آشنا نکنم که به مزه های طبیعی عادت کنه....البته بچه ندارم ولی پدر شوهرم رو میبینم اینجوری میکنه به این فکر افتادم که واقعا چقدر سخته مدیریت همچین چیزی