2737
2734
عنوان

چجوری خانواده شوهرتان رو مجاب کردید که هرچیزی به بچتون ندن بخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 65 پست
مگه میشه ضرر نداشته باشه وای خیلی بده اینجوری یه سری نوشیدنی ها اومدن تو بازار خیلی خوشمزن اگه جایگز ...

میشه بگی چه نوشیدنی؟ به خدا دیگه نمیدونم از دستشان چیکار کنم همش به بچه هام چای میده میگم نده کم خون میشن میگه چای کم رنگش ضرر نداره

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم دلم نمیخواد بچم به نمک و شکر عادت کنه یا نوشابه واسه همین نمیخوام از اول با این مزه ها آشنا ...

اره خیلی خوبه واقعا مدیریت سختیه ،در حال اقدامی به این چیزا فکر میکنی ؟؟ چون خودم چند وقته  در حآل اقدامم، از بس به اینده فکر میکنم که تو بارداری و  بعد زایمان چکارهایی خوبه انجام بدم برای نینی ،احساس میکنم شما هم مثل منین 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
اره خیلی خوبه واقعا مدیریت سختیه ،در حال اقدامی به این چیزا فکر میکنی ؟؟ چون خودم چند وقته  در ...

نه عزیزم....امشب یه تماس تصویری دیدم از پدر شوهرم و  بچه  خواهر زادش دیدم شکلات رو داده بهش....چون من واقعا از اینکه هرکی هرچی بده به بچه خوشم نمیاد چون بچه متوجه نیست و این کارا لطف نیست واقعا گوشه ذهنمه که خدایا بعد ها اگر بچه دار شم جرات ندارم تنها با خانواده شوهرم رهاش کنم

2731
واسه رفع اشتها یه ذره بخورن و از پیششون بردار اگه بچه ها بزرگن عوارض نوشابه که پوکی استخوانه رو بهش ...

ممنون از راهنماییت عزیزم ولی وقتی به یه مزه ای عادت کنن خیلی سخت میشه که نخورن هر چیم از عوارضش بگم ولی خیلی نوشابه دوست  دارن

منم نگرانم چون پدر شوهرم همین مدلیه هی میگه بچه دلش میخواد میگیره میده دهنش... من به این فکر افتادم ...

ببین تواینجور مواقع تنها چیزی ک ب ذهنم میرسه بگم اینه که....دکتر و مرکز بهداشت هرچی بگه من همونجور عمل میکنم.....منم بلد نیستم رک و.راست جواب بقیه رو بدم

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش