2737
2739
عنوان

برای هر مشکلی که داری ، معجزه میخوای؟؟؟ اینو بخون

| مشاهده متن کامل بحث + 5053 بازدید | 79 پست
من وقتی به اهل بیت و امام ها متوسل میشم و یا صد تا صلوات نذر میکنم،  فووووری مشکلم حل میشه و به ...

اینم یکبار امتحان کن ارزش امتحان داره ❤ بعد ببین که خدا برات چه میکنه 

منم خودم ی عمر نفر اول توو سفره ها و نذری ها و توسل ب اینو اون بودم 

اره گلم کلا نیم ساعت کمتر طول میکشه  ارزش داره در کل روز انقدر واسه خودت وقت بزاری تا انشاالله ...

عزیزم مرسی💚

اونجا ک گفتی قرآن رو به فارسی بخون،یعنی اینکه تو دو هفته یا بیست روز کل قرآن رو به فارسی باید خوند؟!نمیشه مدت زمانش رو بیشتر کرد؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوندن قران به فارسی باید باشه جوری که گوش شما صداتون رو بشنوه 

و دعای جوشن کبیر باعث میشه اون انرژی های منفی قبل از ما قطع بشه

انرژی منفی میتونه وضعیت شرایط بد 

حرفایی ک زدیم و قراره متجلی بشه اثرش 

دعاهای منفی یا خیلی چیزای دیگه 

بعد ک اینا قطع شد شما به انرژی خدا وصل میشین و معجزه رو میبینین

قران ۶ هزار ایه داره توو ۵ هزار ایه گفت جز منو نخونید  نمیخوام وارد بحث مذهبی بشم ولی دلایل اث ...

نمیدونم ایه چند اما تو سوره مائده خدا گفته از من بخواهید با واسطه هر مخلوقی که نه عزیزم ۱۴ معصوم فقط منظور منه تو اینم که تنها قادر متعال خداست هیچ شکی نیس

کلام خدا که دیگه منبع نمیخواد گلم درسته ؟؟  منبعش تمام کسانی که معجزشو دیدن  جوشن کبیر ه ...

منظورم عزیزم مورد اول بود چون من همیشه متوسل ب ائمه میشم وشرایط سختی دارم حتما انجام میدم ممنونم ازت عزیزم

2738
منظورم عزیزم مورد اول بود چون من همیشه متوسل ب ائمه میشم وشرایط سختی دارم حتما انجام میدم ممنونم ازت ...

چرا کسی بهمون نگفته متوسل ب خدا شیم ؟ فقط گفتن بخاطر گناهاتون اونا رو واسطه کنین ، یا با اونا زودتر ب خاسته میرسیم 

اینا همه اشتباس

خدا نمیدونست ک توو قران بیاره بجای من اونا رو بخونین ؟ گفته فقط منو بخونین استجابت کنم شمارو 

من کسی بودم ک هرروز نماز واسه اینو اون میخوندم نذری و.... ولی خدا شاهده از وقتی اشتبامو فهمیدم اسمی جز اسم خدا رو دعاهام نیاوردم و خدارو شکر ک فهمیدم امیدوارم همه متوجه بشیم و واسه من توو این خیر و شری نیس جز رضای خود خدا 

من ایمه رو قبول دارم شیعه هستم ولی میگم بین خودمون و خدا مرز نزاریم چرا فک میکنیم مستقیم نمیشه از خدا خاست؟؟

خدا توو قران ب پیامبر گفت که شفاعت مردم به کار شما ارتباط نداره هرکس رو بخایم به راه میاریم و شفاعت میکنیم و هرکس نه گمراه میشه گمراهی دور و بعید.

جتی دیگه گفتن از رگ گردن به شما نزدیکترم

بچه ها من این روش رو گفتم شاید کسایی مثل من اصلاح بشن و معجزه ببینن خدا ب ما عقل و اختیار تصمیم داده و این با هرکسه ک چیو بپرسته چجوری دعا کنه

من فقط وظیفم دونستم بگم 

توو ۲۰_۳۰ روز فارسی قران  و جوشن کبیر کلا نیم ساعت یا کمتر طول میکشه  فقط باید گوشتون صد ...

جوشن کبیر رو عربی بخونیم قرآن رو فارسی؟

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...

قران ما ۶ هزار. ایه داره توو ۵ هزار گفته غیر از خدا رو بخونین ک شرک محضه

میتونس حداقل یک ایه بگه پیامبر رو بخونین 

یا امام هارو 

هیچ جای قران نیومده ،گفته فقط از من یاری بخاید

قران رو فارسی بخونین بخاطر خودتون هم ک شده بخونید 

2706