2733
2739

اولین باره میخوام تنها بمونم خونه

شوهرم بخاطر گرفتن مدرکش میره یه شهر دیگه 

کلی استرس دارم

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند روز نیسش؟

آخر هفته ها شاید بتونه بیاد

چند ماهی طول میکشه

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2740
آخر هفته ها شاید بتونه بیاد چند ماهی طول میکشه

اهان.اخی.من فک کردم سفر چند روزه است

وای چ سخت

انشالله زود این چند ماه ب خوبی و خوشی میگذره

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
من خونم آپارتمانی هستش خیلی نمیترسم.شده شبا تنها بخوابم.الانم تنهام اما تو خونه ویلایی نمیتونم تنها ...

اتفاقا خونه ما ویلاییه

منم شده شبا تا ساعت ۱تنها باشم ولی اصلا خوابم نمیبره تا شوهرم بیاد

عزیزم منم دخترم سه سالشه 😍 نمیتونی بری خونه یکی از فامیلا ؟

نمیشه که

پدر و مادر من و شوهرم شهر دیگه ای هستن 

مادر و دختری خلوت کنید خوش بگذرونید ، یا مهمونی دوستانه و خانمانه بده 

آخه عادت نداریم

دخترم از فردا همش میخواد بگه دلم برای بابا تنگ شده

آخه عادت نداریم دخترم از فردا همش میخواد بگه دلم برای بابا تنگ شده

ای بابا 😐 البته بچه تحملش کمه حق داری ، داماد ماهم گاهی میره ماموریت خواهرزادم خیلی بیقراری میکنه ، باباش باید هر ۲-۳ یاعت تماس تصویری داشته باشه واسش ،