2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگن مقدارزیادی هیدروکینون داره که بااین سرعت لکهارومیبره وبعدم بازگشت داره.یک هفته پیش تونت تبلیغش رودیدم یه پیجم بود پایین دوتاازعکسای قبل وبعدمشتریا بعضیاکامنت گذاشته بودن که یاپول گرفتن محصول رونفرستادن یه سریاهم گفته بودن این عکسابرای محصول دیگه ای بوده

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرااجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى)درود خدا بر او(شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و برمن گشایش دهی،گشایشی فوری،نه دیر،به فضل ومهربانی ات،ای مهربانترین مهربانان.
2738
میگن مقدارزیادی هیدروکینون داره که بااین سرعت لکهارومیبره وبعدم بازگشت داره.یک هفته پیش تونت تبلیغش ...

نه بابا من خیلی دلم میخاست بخرم واقعا هوایی شده بودم ک امروز فردا بخرم خدا خیرت بده خوب شد گفتیا

نه بابا من خیلی دلم میخاست بخرم واقعا هوایی شده بودم ک امروز فردا بخرم خدا خیرت بده خوب شد گفتیا

خودمم خیلی ذوق کردم باعکسایی که گذاشته بودن گفتم چه قدرخوبه تااون کامنتارودیدم خوردتوذوقم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرااجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى)درود خدا بر او(شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و برمن گشایش دهی،گشایشی فوری،نه دیر،به فضل ومهربانی ات،ای مهربانترین مهربانان.
خودمم خیلی ذوق کردم باعکسایی که گذاشته بودن گفتم چه قدرخوبه تااون کامنتارودیدم خوردتوذوقم

اره بابا منن صورتم پر کک و جای جوشه.پرسیدم ادمین کانال میگه اگه مراقبت بشه لک برنمیگرده چون پک درمانیه

اگه داروخونه میفروخت باز میشد اعتماد کرد ولی اینجوری نمیشه که

اینم هست ادم نمیدونه چیکار کنه دکار رفتم کرمای فرانسوی دادن تاثیرش تا موقعی بود ک میزدم بعد اون دوباره برگشت بازم رفتم گفتن بیا لیزر کن گفتم صد در صد جواب میده گفتم من نمیتونم اطمینان بدم شاید برگرده منن گفتم نرض ندادم ک چند میلیون خرج کنم بعد ۶ ماه دوباره برگرده😑😑😑خسته شدم از دس این لکای لعنتی

یه سری محصولات تو فروشگاه بزک دیدم برای روشن شدن پوست ولک بود ولی خب من ازترس اینکه لایه بردارباشه یامشکل داشته باشه میترسم بخرم پوستم خیلی نازک وخشکه سخت پیش میادچیزی بهش بسازه

پوست منم خیلی وحشنتاک حساسه حتی پوست بدنم ولی چربه

نمیدونم چیکارکنم دودلم واسه خریدشون  فقط یه محصول ازشون خریدم هفته ی قبل اونم برای دردعضلات بودبرای مامانم گرفتم فعلاتوسه روزی که استفاده کرده میگه دردم کمترشده،نمیدونم محصولات ارایشیشون هم به همین خوبیه یانه

2706