2733
2739
من به پسر کوچیک و شیطون دارم بیرون از خانه خیلی خوش اخلاق است به همین خاطر تصمیم گرفتم این تاپیک را راه بیاندازم تا در مورد جاهایی که میشه رفت برای بچه ها رو سرگرم کرد صحبت کنیم. مثلا بعضی جاها برای بزرگتر ها جالب است اما برای بچه ها نه. امروز روز جمعه پسر خیلی اذیت کرد بردمش پارک آب و آتش تو اتوبان حقانی تهران اما واقعا اصلا بدرد بچه نمیخورد چون جایی جذاب برای بچه ها نیست. اما برای بزرگتر ها جذاب است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
باغ پرندگان واقع در پارک شیان هم بسیار جای جذاب و دیدنی هست و بچه ها خیلی خوششون میاد اونجا هم بارها رفتیم و بچه ها حسابی بهشون خوش گذشته و البته به خودمون هم خیلی خوش میگذره
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
سرزمین عجایب در تیراژه ولی یه کم وسایل بازیش گرون هست یعنی واسه یه ساعت موندن لااقل باید پنجاه تومن شارژ کنی قلعه سحر آمیز که در پارک ارم هست قیمت هاش مناسب تره ولی وسایلش به اندازه ی سرزمین عجایب جالب نیست
بچه های من چهار و شش ساله هستن توی عید برای اولین بار رفتیم برج میلاد حدود سه ساعت اونجا بودیم و بچه ها بی نهایت خوششون اومد خصوصا از قسمت آسانسورش که سریع حرکت میکرد تصمیم دارم پارک دلفیناریوم هم ببرمشون ولی منتظرم یه کم هوا گرمتر بشه چون اونجا ارتفاع داره و خیلی خنک تره