2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من بیومیل پلاس . بیومیل ای آر . گیگوز ۱ و نان ۱ و ببلاک اچ ار رو امتحان کردم ب تجویز پزشک ولی هیچکدومو دوس نداره چیکار کنم 😥😥

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2738

اپتامیل خیلی خوبه...کلا مواد مورد نیاز بچه رو داره هم سبکه

خداجونم...مرسی که هوای زندگیمو داشتی از اینجا به بعدم توکلم به خودته...مثل زمانی که گریه میکردم و تو با دستای مهربونت اشکامو پاک میکردی و خط خنده رو روی لبام طراحی میکردی....مثل لحظه ای که همسرم رو تو مسیر زندگیم قرار دادی تا من از چشمانش برق خوشبختی و عشق و احساس کنم و عاشقانه ترین زندگی رو باهاش بسازم....مثل وقتی که مادرمو شفا دادی وقتی که معجزه امام حسین و بهم نشون دادی مامانم کلا بیماریش از بین رفت...مثل وقتی که منو با خنده دخترم یکبار دیگه عاشق کردی..دخترم که چشماش مثل پدرشه و نگاهش دلمو میلرزونه و من و وامی داره تا یه بار دیگه نفس عمیق بکشم از ته ته دلم جایی که پر از پاکی و صداقته عمق وجودم لب بزنم..شکرت..شکرت که هوای زندگیمو داری تو بهترین همراه زندگیم هستی...😊😍                                                            من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
😕میدونم دیگه خسته شدم والا ازبس شیرخشک عوض کردم

من اول به هر دوشون گیگوز می دادم هر دوش خوب وزن می گرفتن بعد یکیشون که رفلاکس داشت دکتر گفت بیلاک ای ار بده توی 12 روز حدود 500 گرم به وزنش اضافه شد .... الان دختر شما وزنش چقدره

من اول به هر دوشون گیگوز می دادم هر دوش خوب وزن می گرفتن بعد یکیشون که رفلاکس داشت دکتر گفت بیلاک ای ...

من سوپرامیل میدم وزنگیری معمولی 

نان خوب بود ولی حساسیت داشت و یبوستش میکرد 

گیگوز بدم؟ شش ماهشه 

بیومیل پلاسم معمولی بود براش 

میگن ببلاک وزنگیری نداره ک 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
من اول به هر دوشون گیگوز می دادم هر دوش خوب وزن می گرفتن بعد یکیشون که رفلاکس داشت دکتر گفت بیلاک ای ...

دخترمن یکسالشه..ببلاک ای آر بهتر از گیگوز بود وزنگیریش؟؟؟دخترتون چندوقتشه

2706