2737
2739

خنگه يادش ميره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

فضول

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچها میشه فقط سه نفر دیگه این تاپیکمو گزارش بزنین😞ببخشید استارتر وسط تاپیکت،نتوستم دیگه خودم تاپیک بزنم.لطفا عنوانو غیراخلاقی بزنین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3329119/اگه-ازین-ادما-دوربرتون-باشه-چیکار-میکنین

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
2738

حافظه در حد ماهی😀

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

پسر داییته؟ یعنی مامانش تو خونه میگه این دختره خواهر شوهره سنش بالاست و ال و بل.   

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
اینوخوب اومدی

😂باور کن منم پسر عموم هر لحظه قدیم ها می پرسید بار اخر رو یک برگ نوشتم گفتم بذار جیبت یادت نره اخ خیلی مهم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
😂باور کن منم پسر عموم هر لحظه قدیم ها می پرسید بار اخر رو یک برگ نوشتم گفتم بذار جیبت یادت نره اخ خ ...

من بهتره همین کارو بکنم ولی واقعا براچی میخوان؟یااصلا چه ربطی به اونا داره 

خدایا مرسی که کوردم    
من بهتره همین کارو بکنم ولی واقعا براچی میخوان؟یااصلا چه ربطی به اونا داره 

فضولن دیگه

2706