2733
2739
عنوان

من سینگلمااااااااااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 29497 بازدید | 2558 پست
@mehrdad_a   بفرما داخل دم در بده😐😂

ممنون، همین دم در خوبه  

گویا چند نفری که داخل اومدن، از مهمان‌نوازی دوستان زیاد تعریف کردند

به همین جهت ترجیح میدم از همین دم در عرض ادب کنم خدمتتون.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون، همین دم در خوبه     گویا چند نفری که داخل اومدن، از مهمان‌نوازی دوستان زیاد تعریف ...

😐😐😐😐😐😐صاحب تاپیک تعلیق شدن گویا

ماهم خیلی مهمون نوازیم بقیه حسودن😐🙄

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
😐😐😐😐😐😐صاحب تاپیک تعلیق شدن گویا ماهم خیلی مهمون نوازیم بقیه حسودن😐🙄

بر منکرش لعنت خانم مهمان نواز  

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
2728
😁✋این شد

بله، اگه شما میفرمایید حتما همینطوریه

ببخشید مزاح بود 😁 یکم خودشیفته تشریف دارم 😂

خواهش میکنم

اختیار دارید

شاید خودشیفته تعبیر درستی نباشه، درستش اینه که میشه گفت صادق‌اید

2740
2706