2737
2739
عنوان

معرفی پسر

260 بازدید | 19 پست

یک نفر یک پسری بهم معرفی کرده

نمیخوام داخل خونمون بیان همو ببینیم

آخه یکی دو بار قبلا پیش اومده بودن(خانواده دیگه )

پسره پسند کرد ؛ ولی مادرش نه

اگه هم نشه ایرادی نداره ؛مشکل ندارم

برای نظر دیگران احترام قائلم

ولی پیش خانوادم یکم خجالت میکشم 

میخوام معرف که اومد؛ بگم داخل تل گ را م  همو ببینیم

اگه دو طرف پسند کردیم ظاهر همو

بعد ادامه بدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جانم؟؟؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

همدیگرو از نزدیک ببینین

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738

بیرون قرار بدارین خب،یه مسیری رو انتخاب کنید هردو ازونجا رد شید بدون اینکه حرف بزنید،حتی دور از هم،یکی اینطرف خیابون،اون یکی اونطرف

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

خب شاید تو یعکس بپسنده ولی حضوری نپسنده 

چرا توی پارک قرار نمیذارید شما بامادرت برو البته اولین دفعه را 

نفهمیدم واسه چی خجالت میکشی واسه همه دخترا خیلی خواستگار میاد و میرهد

یارب نظر تو برنگردد...
2706