2733
2734
عنوان

همفکری درباره زن همسایه

284 بازدید | 25 پست

تو همسایگیمون یه خانوم هست چهار تا بچه داره

این خانم بیماری ام اس داره

طبق گفته خودش شوهرش با یه هرزه ریخته رو هم ضیغه اش کرده و رفته تا سه ماه پیش خرجی میداده ب اینا...اینم بگم خانوم طلاق نگرفته و هنوزم منتظره برگرده😐

این خانوم با پول یارانه و صدقه و فروش سرمه دست ساز خودش داره بچه هاشو بزرگ میکنه.

پول داروهاشم نمیتونه جور کنه

حالا من بفکرم رسید از این موسسات خیریه کمک بگیره....کسی میدونه چجوری میشه براش کمک گرفت از موسسات خیریه؟؟؟

از هرجا بیوفتے ڪمڪت میڪنم بلند شی،هرجا جز چشمام! ️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید بره کمیته امداد. کدوم شهری؟

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2738
عضو کمیته امداد بشه

حتی کسی نداره پیگیر کاراش بشه

خودشم مریضه .دارو هم مصرف نکنه پاهاش فلج میشه

چون طلاق نگرفته قبولش میکنن؟

از هرجا بیوفتے ڪمڪت میڪنم بلند شی،هرجا جز چشمام! ️

انشاا...شوهرش تصادف کنه بمیره دیه بگیرن...دیدم که میگم چندنفرمیشناختم معتاد بودن زن وبچشون بابدبختی یه لقمه نون پیدامیکردن بخورن کارخدا تصادف کردن مردن اونا هم دیه گرفتن .مرد به درد نخورن باید اینجوری بمیره زنده شون که کاری نمیکنه حداقل مردشون خیری داشته باشه

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

بگو شکایت کنه برای نفقه و مهریه 

از کمیته امداد ابی گرم نمیشه برای شرایطش میگن طلاقنامه یا فوت نامه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
حتی کسی نداره پیگیر کاراش بشه خودشم مریضه .دارو هم مصرف نکنه پاهاش فلج میشه چون طلاق نگرفته قبولش ...

مریضیش خودش دلیله

میان ازدرو همسایه سوال میکنن،همه تاییدکنن قبول میکنن

کاش طلاق بگیره

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بگو شکایت کنه برای نفقه و مهریه  از کمیته امداد ابی گرم نمیشه برای شرایطش میگن طلاقنامه یا فوت ...

چه بده اینطوری،من شنیدم اونایی که مریض هستن و کمک میکنن

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706