2733
2734
عنوان

مامانا بیاین خواهشا

44 بازدید | 7 پست

پسرم ۴سالشه تازگیا لکنت زبان گرفته خیلی خوب حرف میزد کامل الان یه ماهه لکنت زبان گرفته خیلی ناراحتم بنظرتون چه دکتر ببرم؟

خدایا شکرت خیلی دوست دارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اكر مشكل رواني باشه يعني تو جمع كسي به حرفش توجه نكنه مورد تمسخر قراره كرفته باشه بهترين درمانش خوده شمايي و توجه كردن بهش 

ولي  بايد گفتار درماني ام نشونش بدي

🌼اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌼
2728
اكر مشكل رواني باشه يعني تو جمع كسي به حرفش توجه نكنه مورد تمسخر قراره كرفته باشه بهترين درمانش خوده ...

ن  مسخرش نکردن همه اطرافیانم دوسش دارن ولی خیلی حرف میزنه پر حرفه همش هم میخواد به حرفاش گوش بدم

خدایا شکرت خیلی دوست دارم
ن  مسخرش نکردن همه اطرافیانم دوسش دارن ولی خیلی حرف میزنه پر حرفه همش هم میخواد به حرفاش گوش بد ...

ادم بزركم به حرفش توجه نشه حرفه يادش ميره يا به تته پته ميوفته اونكه بچس ولي بايد براي رفع مشكل حتما بهش توجه كني تو جمع بهش بها بدي بكي ساكت تا پسرم براتون تعريف كنه اعتماد به نفسش برگرده وكرنه تا اخر همينجور ميمونه اعتماد به نفسشم از بين ميره

🌼اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌼
2738