2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبین من مامان فروردین 1400😍اگ خدابخاد.الان 12هفته ام.اومدم اینجا ی سوال بپرسم.منرفتم سونو ان تی ان تی3بود😭باید برم آمینوسنتز کسی بوده اینجوری بوده باشه تواین تاپیک؟؟؟؟

دوستای گلم میشه برای سلامتی تو دلیم واینک صحیح سالم بغل بگیرمش ی صلوات مهمونم کنین؟..ممنونم  
سلام خانما.دخترم دوماهشه میخوام برم گوشاشوسوراخ کنم.کسی برده دخترشو تو این س؟دودلم ببرم یانه

من که دختر ندارم اگه داشتم سوراخ نمی‌کردم تا بزرگ بشه خودش تصمیم بگیره...بعد هم تو این اوضاع کرونا کار واجبی که نیست

2728
من امروز موعدم هست پري نيومده سينهام يكم درد ميكنه بنظرت بارداري؟ ارديبهشتي حساب ميشه؟

سلام گلم‌ ان شاالله که بارداری 

فکر کنم خرداد ماهی یا تیر میشه

اواخر خرداد و اوایل تیر

من که دختر ندارم اگه داشتم سوراخ نمی‌کردم تا بزرگ بشه خودش تصمیم بگیره...بعد هم تو این اوضاع کرونا ک ...

بعضیامیگن بزرگ بشه ضخیم میشه گوشش بیشتراذیت میشه.نه دکترمیادخونه مانمیبریمش ولی دودلم میترسم نمیدونم والله

2740
میدونی چی میگم سویل جون خانواده همسرم جز پسر من چن تا نوه دیگ هم دارن برادر شوهر و خواهر شوهر دارم & ...

درسته سارا جون کاملا حق داری...همین کاری که فعلا انجام میدم بهترین کار ممکن در این شرایطه عزیزم

این حرکت بخاطر الرژیه؟؟؟ چون پسر منم گاهی اوقات خیلی صورتش و میماله

مامان رزالیندا جون گفتن میتونه نشانه الرژی باشه البته چندتا مامان دیگه هم گفتن آرنیکاهم اینجوری بود هم اب دهان هن هنش سر و صورتشو میمالوند ولی الان تقریبا ۲تاش کم شده ختی دست خوردنش

انشالله😁😁😁 دنیا چرا اینجوریه هیچکس بی دغدغه نیس😂😂😂

عزیزم تنتون سلامت باشه

همه چی به موقع و وقتش درست میشه جز چیزی که از دست رفته 

پس میتونی با غصه بهترین روزا رو بگذرونی یا لذت ببری از زندگی و لحظاتش

بشین با پسرت خوش باش در کنار همسرت 

بیخیال وقتی کاری بهت ندارن

مستقل شدنت هم به وقتش درست میشه

مامان رزالیندا جون گفتن میتونه نشانه الرژی باشه البته چندتا مامان دیگه هم گفتن آرنیکاهم اینجوری بود ...

عزیزم ما چون شیر میدیم امکان داره حساسیت به یه خوراکی ما باشه 

ولی دکتر الا میگفت لثه خارش داره شدید و‌ممکنه پی پی سبز هم بشه طبیعیه

هم مادرم عقیده داره سردیش کرده و اب نبات داغ چاره س☺️

بعضیامیگن بزرگ بشه ضخیم میشه گوشش بیشتراذیت میشه.نه دکترمیادخونه مانمیبریمش ولی دودلم میترسم نمیدونم ...

عزیزم من تجربه ای ندارم چون راستش از گوشواره خوشم نمیاد هیچکدومشون‌گوششون سوراخ نیست🙈

اما شنیدم تا کوچیکن کمتر اذیت میشن

من که دختر ندارم اگه داشتم سوراخ نمی‌کردم تا بزرگ بشه خودش تصمیم بگیره...بعد هم تو این اوضاع کرونا ک ...

چه خوب فکر کردم فقط من از گوشواره بدم‌میاد

منم همین عقیده شما رو دارم❤️

سلنا جان حرفهای قدیمیا همش درسته من که مادرم هرچی میگه قبول نمیکنم میرم دکتر میبینم همون نظر درسته ...

اره خیلی خوبه واقعا حرفهای قدیمیا .ببین ترنجبین خیلی عالی بود واقعا ولی یه چیزی عزیزم سعی کن هفته ای یکی ۲ بار بدی چون ابکی است و اب برای رفلکسیا مثل سم میمونه همش بالا میارن سلنا بهش یه روز درمیون میدادم بالا اوردناش خیلی زیاد شد کردم هفته ای به بار.ولی تو روند شکم کار کردن هیچ تاثیری نداشت همون ۲ روز درمیون کار میکرد.

2706