2733
2739
۲۳ روزشه اره واقعا دارم‌میجنگم اما اصلا تحمل گریشو ندارم جیگرم کباب میشه.سریع میگم‌خاک تو سرم تقصیر ...

میفهمم. نه عزیزم اصلا تقصیر تو نیست، هنوز خیلی کوچولوئه. فکشم ضعیفه زود خسته میشه قدرت مکش زیادم نداره .گریه میکنه

اگر بتونی دفعات و مدت بیشتری بذار بمونه زیر سینه

اگر شیرخشکم میدی اشکال نداره ولی اول سینه بده که عادت نکنه بیشتر شیشه بخوره.خیلی بچه ها میکس نمیخورن یا شیشه یا سینه ای هستن.

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
۲۳ روزشه اره واقعا دارم‌میجنگم اما اصلا تحمل گریشو ندارم جیگرم کباب میشه.سریع میگم‌خاک تو سرم تقصیر ...

افرین بدوش حتمن زمانایی که بهش نمیدی و سنگین میشه. 

اگر میدوشی سعی کن تاقطرع های اخر بدوشی

همش بازی مغز و هورموناست

مغز اگر ببینه سینهدخالی میشه هی تولید میکنه ولی اگر خالی نشه هی نصفه نصفه، به این نتیجه میرسه که تولید و کم کنه چون مصرف کمه

تو میتونی عزیز دلم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم فکر میکنم برفک ولی دکتر گفاثت زیر تاول شیر رفته.گفت داروهارو بزن زخم نشه.من یکماه اول سینه ا ...

واقعا سخته. 

من که هر کاری میکنم تا دیگه اون روزا نیاد

همش کمک کردم.اما سر سینم زیاد دکمه ای نیست.سایزی خوبه  خداروشکر اما سرش کاش بهتر بود

ببین منم نوک نداشتم . فرو رفته نبودا ولی مثل این انگور درشتا هستنا عین اونم نبود بگم قشنگ بره تو دهن.فکر میکرد مشکلم اینه

اما نبود. به مرور که سینه خوردن و یاد گرفت. و البته منم چطور شیردادن و یاد گرفتم  همه چی تغییر کرد

وقتی میخوره با اولین مک در میاد بیرون. اون چین و شکنای روش اصلا برا همینه که سایزش بزرگ بشه. دوباره بعدش کوچیک میشه 

شیر دوش میزنی میبینی چه میاد بیرون؟ نگران نباش این وروجکا مثل ماهی بادکش میکنن ،راهشو یاد بگیره خیلی نوک مهم نیست‌ چون در کل هاله باید بره تو دهن.بهتر و بیشتر شیر میریزه توی حلقش

2728
یکم گلوش یجوری شده سروصدا درمیاره ازش بخاطر همین بنظرم بخاطر آد هست

این دارو هارو یه مقدار شیرینم میکنن .ممکنه پریده تو گلوش و خس خس میکنه. ولی اگه دلت راضی نیست نده. عوضش کن حتمن

وای دقیقااااا منم برا همین بالاسرش میشینم برانداز کنم رفتارش و. اصلا ول نمیکنم برم یا بخوابم مخصوص ...

اره یه وقتایی سلنا تو خواب انگار اب دهنش تو دهنش جمع میشه مخواد قورت بده فکر میکنم داره خفه میشه سریع بلند میشم‌ چون تو این سن اینا هنوز مشکل بلع دارن باید خیلی مواظب بود

پسر من تو کریر میخوابه گاهی امتحان کن اینم

امروز بزارم شاید خوب باشه.اخه چقدر راه ببرم احساس میکنم کمرم یه عضو جدا شده هست از بدنم از بس درد میکته تیر میکشه وقتی درار میکشم رو شکم تازه میفهمم که جقدر تو فشاره بوده

2738
پسر منم چند وقتیه خیلی بیقراری میکنه دایم می خواد بغل باشه به هیچ کارم نمیرسم .پستونکو خیلی دوست دار ...

نه پستونک کلا کارش سایلنت کردن بچس.نزدیک تایم شیرش شده بهش نده پستونک.بچه ها میک زدنو خیلی دوست دارن.من سلنارو بردم دکتر گفت برای جلوگیری از پر خوریش بهش پستونک بده

با اجازه استارتر عزیز 🌺

سلام دوستان ختم قرآن گذاشتیم برای دعا و طلب فرزند برای اونایی که چشم انتظار داشتن فرزند برا خودشون یا عزیزان شون هستن🌺

تعدادی‌ مونده 

کمک میکنید کامل بشه؟ 

12 جزء از قرآن مونده

خوشبحالت  منم چون ارمیا رفلاکس داره خیلی دلم میخاد پستونک بخوره. خیلی تلاش کردم.بعد چند دق ...

بین من خیلی سعی کردم تا گرفت اولش یا عق میزد بعدا که بیشتر عقلش رسید با زبون میداد بیرون....خیلی سماجت کردم تا جواب داد.انشالله ارمیا جان به زودی میکیره

ببین منم نوک نداشتم . فرو رفته نبودا ولی مثل این انگور درشتا هستنا عین اونم نبود بگم قشنگ بره تو دهن ...

دقیقا منم همینطور.باید بیشتر سعی کنپ ممنونم.

ناسی جون درمان برفک دهان نوزاد چیه؟

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
اره گلم گیلدا که ماه اول اصلا کج بود شکمش. انقدر باهاش یه ور بود شونه و سرش یه ور من انقدر نگران ب ...

مرسی واقعا نگران شده بودم

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
نه عزیزم من اطلاعاتم ناقص اتفاقا ولی از وقتی بدنیا اومد به خودم قول دادم تمام کارهاش زیر نظر داشته ...

اره حتما درمورد رنگ مدفوع و تغییرات و بیماریها باید سرچ کنم.مرسی

2706