2737
2734
خانمهایی که باردارین چندمین اقدام باردار شدین؟؟؟؟

هممون می نیامون دنیا اومدن گلم

ولی من هجدهمین اقدامم🙄😅

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣😂😂😂 عزیزممممم😘 حالد منو همسر تا صداش میاد ذوق میکنیم😂 مخصوصا صدایی که از گلوش در میاره ...

نمیدونم  چرا عصابم خرد میشه تا الان 4 بار داشته از صب ساعت 7.

ناسی جون با گل دخترت فارسی صحبت میکنی؟

اره هم من هم همسرم صد درصد فارسی

همسر رشتی هم صحبت میکنه

.

تو اینستا اتفاقا الان مطلب خوندم ازش😁

2731
نمیدونم  چرا عصابم خرد میشه تا الان 4 بار داشته از صب ساعت 7.

اشکال نداره

کسی که تعداد درست و تعیین نکرده بگه مثلا دو بار عالیه ولی ۷ بار بده. با سیستم خودمون مقایسه نکن..پس مطمین باش اگر دکتر گفته نرماله،پس نرماله😘

2738
کاش بچه ها بگن. ولی اینجا میدیدم پاراکید توت فرنگی جون دلم وقت واکسنش شد بسلامتیییی❤

۱۰ وقت واکسنش بود اما اقتاد جمعه منم تهران نبودم انروز تازه اومدم گفتم فردا ببرم بزنم با کلی ترس .خدا کنه ب راحتی پشت سر بزاره

اگر واقعا راه نبردی و بغلی شده یخورده تحمل کن و به هیچ وجه راه نبر  ولی یادمه میگفتی بچه رو بغ ...

اره اونجوری اره ولی اینکه گریه کنه بغل کنم راه ببرم اصلا فقت بیشتر وقت اروع گرفتن ....چون خییلی طول میکشید اروع بزنه دکترم به خاطر رفلکسش گفت بعد شیر سرپا نگهش دار که زود هظم بشه نمیدونستم به اینجا کشیده میشه.

بخدا دیگه فکم درد گرفته انقدر ازین جملات گفتم🤣 اهنگ میذارم براش میخونم ولی باز بهتره.یه تنوع میدم ...

اره ب موزیک خیلی علاقه دارن.من وقتی میزارم تو تختش عروسکه میزیکال بالای تختشو روشن میکنم ساکته قشنگ با چشمم دنبال میکنه .ولی چون اتاقش تا اشپزخونه فاصله داره ته پذیراییه نمیفهمم اگه بالا بیاره یا گریه کنه واسه همین طولانی مدت نمیشه گذاشتش تو تخت

ببخشید خانها بچه من دوماه وده روزشه .بچه های شما نسبت به اسمشون واکنش نشون میدن ؟؟

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
قبلا رو پا میخوابید الان دیگه بغل راه برو.نشسته تکون میدم تو بعلم فایده نداره .....نمیدونم چرا اینجو ...

دختر منم فقط باید راه ببرمش 

بخاطر دیر اروغ زدن و بیست مین ایستاده نگهداشتن چون‌راهش میبردم‌عادت کرده اصلا زمین نمیمونه مگه خواب باشه

امروز داشتم فکر میکردم یه قوزبند بخرم حالت ستون فقراتم تغییر نکنه

۱۰ وقت واکسنش بود اما اقتاد جمعه منم تهران نبودم انروز تازه اومدم گفتم فردا ببرم بزنم با کلی ترس .خد ...

بامید خدا که عالی پیش میره

بخدا دیگه فکم درد گرفته انقدر ازین جملات گفتم🤣 اهنگ میذارم براش میخونم ولی باز بهتره.یه تنوع میدم ...

ناسی جون میشه بکی چه اهنگایی که منم دانلود کنم.

اخه اتقد چرت و پرت میگم که ارمیا سرگرم شه.

شوهرم میگه یه چیز درست و حسابی بگو اینا همه تو ذهن بچه میمونه😁😁😁

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2706