2737
2734
گلم ن همچنان تب داره دلم داره کباب میشه با خواهرم نوبتی نگهش داشتیم پاشوییه کردمش و الکل هم زدم الان ...

اخی عزیزم خیلی مواظبش باش انشالله زودتر خوب بشهو تبش بیاد پایین

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حانیه خانم روزاخوبه میخنده ازخودش صدادرمیاره بعدازظهرکه میشه تاشب جیغ میکشه کولیکش کی خوب بشه خدامید ...

ای خدا چقدر سخته کولیک.اونم دست تنها

قربون سر و صداهاشون بشم من💋💋💋

اره گیلدام هم کلی صدا عجیب درمیاره و میخنده.ادم میخواد درسته قورتشون بده

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
ایشالله امشب بخیر بگذره، من از شب یکمی میترسم. با این حجم از بدن درد باید تا صبح بیدار بمونم.

اردیبهشت جون.پسرتون بهترن؟

من دخترمودکتربردم گفت تا۶ماهگی میتونه کولیکش باشه دیروزیه خورده زیره سبز اندازه ی ۱قاشق مرباخوری داد ...

من گریپ واتر خریدم توش عصاره تخم شوید داشت

حتمن خوبه برا دلشون 

من چندباری دادم به شونه نرسیده سریع اروغ زد. همه هواهارو جمع میکنه سریع

میتوتین دم کنین خودتون بخورین

2738
مامانا ما واسه نی نی هیچچچچ مراسمی نداشتیم بخاطر کرونا ! 😕😕😞 شما هم ؟!

طفلک بچه م فقط قیافه من و باباشو میبینه. فکر میکنه تا ابد همین ما سه تاییم.

هر از گاهیم یه خانوم مهربون میبینه که واکسن میزنه😂😂😂

.

تنها چیزی که بچم داشت خودمون بادکنک و ریسه پشت پنجره حیاط زدیم بهش خوش امد گفتیم😅 در همین حد مظلوم🙄

خداروشکر عزیزم اخ جیگرشو درد داره هنوز..دیگه انشالله کم کم دردشم کامل میره امروز..به شما نگفت کمپرس ...

اول سرد هست بعد گرم دوستم؟

چتا چقدر هر کدوم بمونه؟

من اصلا هیچی نمیدونم....

من گریپ واتر خریدم توش عصاره تخم شوید داشت حتمن خوبه برا دلشون  من چندباری دادم به شونه نرسید ...

بهنازجون منم گریپ واتر بهش میدم ولی تاثیرنداره اره خودم دولیوان دم میکنم میخورم ۱قاشق مرباخوری هم به حانیه میدم درکل بایدتحمل کنم تادورانش بگذره😩

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
خانما وزن نی نی هاتون تو دوماهگی چقدر بود؟؟؟

برا من یک ماه و ۲۰ روز ...۵،۱۸۰ بود. هنوز دوماهش نشده.۵ روز دیگه😋

2706