2733
2734
پس بچه با بچه هم عفرق داره، من فکر میکنم پسرم خیلی شیطون بشه،  الان که کل انرژی منو باباشو گرفت ...

عزیزم ان شاءالله اقامانی سلامت باشه پسراهرچی بزرگترمیشن شیطون ترمیشن خودم دوتاپسردارم شیطون وپرسروصداامیدوارم دخترم اروم باشه چون سه تابچه ی شیطون خیلی انرژی مادروپدرمخصوصا مادرمیگیره🤲😆

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
مامانا کسی هست اینجا که لپ بچه اش جوش بزنه؟ لپای پسرم جوش زده، تو اینترنت سرچ کردم زده اشکالی نداره ...

رومیناجون هردارویی هم که استفاده کنی موقتی خوب میشه ولی دوباره میزنه بایددورانش بگذره من دخترم حانیه همین طوری بود خیلی ناراحت بودم ولی به مرور خوب شدالان که دوماهشه صورتش صاف وسفیده😊

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت ولی همیشه انسان خودشو با شرایط هماهنگ میکنه و خدا کمکه ولی یخورده سخته

سلام الی جان فکرکنم دوتادختربهترباشن من که دوتاپسرام ازکول هم بالامیرن ۱دقیقه بازی بعدش دعوا۷سال تفاوت سنشونه کوچیکه خیلی حساس شده بقول عموش جایگاه فرمانروایی ش توخطرافتاده 😆

سلام خانمها من قبلا تو این گروه بودم گم کرده بودم الان دوباره پیدا کردم. بچه من ۳۸ روزشه. خیلی رفلاکس داره. کسی تجربه ا داره؟ شبا استرسم تا صبح بیدارم. چیکار میکنید شما

هر چی آرزوی خوبه مال تو❤
2731
سلام خانمها من قبلا تو این گروه بودم گم کرده بودم الان دوباره پیدا کردم. بچه من ۳۸ روزشه. خیلی رفلاک ...

عزیزم اول ازهمه نزارپرخوری کنه کم بده ولی دفعاتش وبیشترکن دوم اروغشوحتما بگیرسوم اگه کریرداری بچه روتوی کریر بزاربخوابه دخترمن باهمین کارهاخیلی بهترشده 

عزیزم اول ازهمه نزارپرخوری کنه کم بده ولی دفعاتش وبیشترکن دوم اروغشوحتما بگیرسوم اگه کریرداری بچه رو ...

تشک آنتی رفلاکس خریدم ولی تو اون نمیخوابه. شیر آنتی رفلاکس بیومیلی میدم. ولی روز به روز بدتر میشه. کم کم میدم ولی فایده نداره

هر چی آرزوی خوبه مال تو❤
توی روز اینجوری میدم وگرنه شبا ۶۰  تا میدم.شبا شیر کمتر میخوره نهایتا ۲ بار واسه همین ۲ تا ۶۰ ت ...

منم داستان دارم، منم شبا شیشه میدم ، ولی من دوتا شیشه دارم خیلی سخته هی باید بشورم، تازه یه مشکل هم اینه که سریع بزارم تو آب جوش، دماش تنظیم بشه، چون سرد باشه نمی خوره، فکر شب از خواب دارم میمیرم، دیگه دیدیم اینجوری هی باید برم پای گاز، یه وارمر براش خریدیم

2738
عزیزم ان شاءالله اقامانی سلامت باشه پسراهرچی بزرگترمیشن شیطون ترمیشن خودم دوتاپسردارم شیطون وپرسروصد ...

مرسی عزیزدلم، ایشالله تن بچه های شما هم سلامت باشه❤️❤️❤️

راستش خیلی لگد میزنه، زورش ماشالله زیاده، یه ذره شیرش دیر بشه، انقدر لگد میزنه🙈 بعدا باید ببرمش کاراته یکم انرژیش تخلیه شه😁

رومیناجون هردارویی هم که استفاده کنی موقتی خوب میشه ولی دوباره میزنه بایددورانش بگذره من دخترم حانیه ...

مرسی جوابمو دادین🌺🌺🌺🌺، دو ماه خوبه باز اگه از بین بره، جدیدا هی داره زیاد میشه، هی مامانم میگه عکس بده، جرات ندارم، حس کردم قیافشو بد کرد این جوشا😔 

عزیزم من اینجا یه تاپیکی دیدم که خانومه می‌گفت دخترش رفلاکس شدید داشته واسه همین هیچی شیر نمیخورده د ...

جدیییی چه خوب که گفتی دوستم...البته چون خس خس سینه داره من سری اول به دکتر گفتم گفت ممکنه رفلاکس پنهان داشته باشه ولی چون بار اول خوب وزن گرفته بود همون آد رو گفت ادامه بده این سری ولی ببرم خدا کنه بهم بده..اونجوری شاید شیشه هم بگیره

تشک آنتی رفلاکس خریدم ولی تو اون نمیخوابه. شیر آنتی رفلاکس بیومیلی میدم. ولی روز به روز بدتر میشه. ک ...

عزیزم طول میکشه ازموقع تولد داشت تاالان که دوماهشه بهترشده باهمین کارهاتازه دخترم کولیک هم داره

مرسی عزیزدلم، ایشالله تن بچه های شما هم سلامت باشه❤️❤️❤️ راستش خیلی لگد میزنه، زورش ماشالله زیاده، ...

حتما انرژی شوخالی کنه من دخترمومیفرستم کونگ فوازبس دستاشو مشت میکنه وگاردمیگیره

مرسی جوابمو دادین🌺🌺🌺🌺، دو ماه خوبه باز اگه از بین بره، جدیدا هی داره زیاد میشه، هی مامانم میگه ع ...

عزیزم دخترمن افتضاح بودلپاش پیشونی گردن،حتی سرش هم جوش زده بودداروهرچی دادم موقتی بود ولی الان که دوماهشه خوب خوب شده

2706