2737
2739
سلام عزیزان ببخشید اینو میپرسم، شمام بعد زایمان سینه هاتون خیلی بزرگ شده؟ منو چن نفر مسخره کردن یا و ...

سلام عزیزم

اره بابا بزرگتر شد.

جوابشون رو نده

.اگر خواستی بدی بگو : کار خدا توش ایرادی نیست

شیرتم کم نیست. هرچی بیشتر میخوره بیشتر میشه و تا حدی بزرگتر

.

امان از حرفای نابجااااااا

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا بعد زایمان اونقد رفتارای جدید از اطرافیام دیدم، میگم خدایا من خیلی حساس شدم یا همه باهم عوض شدن ...

هر دوش باهم

اطرافیان که همیشه حرفی برای گفتن دارن...اما ما هم حساس تر شدیم.طبیعیه برا هورموناست. کم کم بهتر میشه.

من دو سه هفته اول پخ میکردن گریه میکردم.ولی اللن از لحاظ روحی حس میکنم همون ادم سابقم...حالا گاهی کم طاقت تر

بخدااااا بنظرم ۹ ماه میشد یوسال خیلی عالی بود🤭🤭🤭 مگه نه اینکه میگن بارداری ۴ تا ۳ ماهه خب اون س ...

اخ گفتی .این ۹ ماه میشد یه سال به کجای کار کسی بر میخورد یک سال ۴ ماه بود که دیگه عالی بود.

2728
منممم انقد دلم میخواد میوه بخورم من خیلی اهل میوه ام ولی چه میشه گرد من تازه نمیدونم دخترم کولیگ دار ...

پس من چه مامان بدی ام

عذاب وجدان گرفتم😔😔😔

گیلدا هم تا الان گریه ی یک بند کولیکی نداشته خداروشکر.ولی مثلا پی پی یکبار میکنه در روز، یا باد داره همش‌..این کولیکه؟

بچه ها من امروز عروس هلندیمو دادم رفت به خاطر بچم که دکتر گفت خوب نیست ..انگار تیکه ای از جونم رفته خیلی بهم ریختم حالم خیلی بده اینقدر گریه کردم که نگو.ای کاش ضرر نداشت برای بچه.اخه یک‌ ماهش بوده پیش خودم اوردمش خیلی برام سخته😓😓😓😓😓😓

جدی ویتامین دی کمبودش افسردگی داره؟ خدا قدرت بده به هممون عزیزم . موافقم....ما خانوما خیلی گناه د ...

اره من نمیدونستم دکتر گفت تو زایمان ویتامین دی خیلی زیادی از دست میدی با اهن ......وا باعث افسردگی میشه.

فدات خواهر ممنون خیلی توی این چند وقت کمکم کردی انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده😘😘😘

جون دلم.مرسی. خداروشکر❤❤💋💋

2738
عزیزم طبق تجربه میگم سختیش فقط یکسال هست بعد راحتتره  الان خیلی اسیب پذیر و ضعیفن هرچی بزرگتر ...

جدی؟

اره الان که خیلی کوشولوان. ولی همش میگم بزرگتر میشن توجه بیشتری مبخوان و وابسته ترن

.

وای انقدر هیجان دارم صداش و ببینم چطوره...صدای خودم اخه خیلی نازکه😋😋😋😅😅😅

یا مثلا با موهای بلند تصورش میکنم

منم یبوست دارم مدام اخه نه سبزی نه سالاد نه میوه هیچی نمیخودم

اب و نوشیدنی گرم زیاد بخور. اب یخ اصلا نخور

انجیر خشکم خیس کنی بخوری عالیه

اخ میفهممت قشنگ استخون رون از لگن میخواد جدا شه دیروز باورت میشه من از در اتاق فرصت نشد بیرون برم؟ ...

منم دایم بچه بعل کار انجام میدم از بس خوابش کم شده یه دستم زیر بچه یه دستم یا تو کابینت یا شیر اماده کردن .فقط واسه غذا درست کردن وایمیسم بخوابه.

2706