2737
2739
بسلامتی عزیزم من معاینه م نرفتم هنوز هرچی خدا بخاد اما انشالله تا ۴۰هفته کامل نکشه دیگه طاقت ندارم ...

منم قرار نبود معاینه کنه، یکدفعه ای شد🙈 هرچی خدا بخواد واقعا

من تا صبح روی پهلوی چپم می خوابم، پاهامو لگنم، صبح خیلی درد میگیره، بعد خوب میشه خودش، میگم نی نی شما هم تکوناش کمتر شده؟ 

منم قرار نبود معاینه کنه، یکدفعه ای شد🙈 هرچی خدا بخواد واقعا من تا صبح روی پهلوی چپم می خوابم، پاه ...

اره عزیزم کمتر شده تکوناش 

مث قبلم محکم نمیزنه

اما من حواسم همش هست که تکون بخوره حتما

میگن طبیعی چون جاش تنگ شده

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم کمتر شده تکوناش  مث قبلم محکم نمیزنه اما من حواسم همش هست که تکون بخوره حتما میگن ...

پس طبیعی هست، منم حواسم هست، تا باهاش حرف میزنم، شعر می خونم، یه حرکتی از خودش نشون میده، خیالم راحت میشه، دلم براش میسوزه جاش تنگ شده، انشااله این روزامون به سلامتی بگذره🤲🏻

2731
مال من گفت لگنت تنگه بچه هنوز نیومده تو لگنت .گفت باید دلیل داشته  باشم که سزارینت کنم .دلیلیم ...

واقعا؟ خب تنگی لگن خودش یه دلیله دیگه! کدوم شهری؟

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
واقعا؟ خب تنگی لگن خودش یه دلیله دیگه! کدوم شهری؟

تهران واقعا نمیدونم چی میخواد بشه ترس دارم استرس دارم خوابم نمیبره. من دوست داشتم طبیعی الان میگه بچه نیومده تو لگنت لگنتم تنگه .دلیل محکمی نی اخه. 

در تاریخ۱۴۰۱/۰۹/۲۶بی بی چکم مثبت شد خدایاشکرت
2738

من از سز میترسم .هیشکیم نی دلدلریم بده یکم محبت .داغونم اصلا امروز اینجوری گفت .اخه تو هفته دیگه بچه باید بیاد تو لگن که نیومده برا من .گفت شنبه بیا مطبم نامه مینویسم دوشنبه بری بیمارستان امپول فشار بزنن بد خودم میگم که نمیتونه و سزارین میکنخ برام .

من از سز میترسم .هیشکیم نی دلدلریم بده یکم محبت .داغونم اصلا امروز اینجوری گفت .اخه تو هفته دیگه بچه ...

عزیزم نترس بسپار به خدا ان شاالله به هممون کمک میکنه شما تو شکمت الان سنگینی حس میکنی؟؟

الانم درد پریودی دارم شدید تموم استخونام درد میکنه من موندم پ این دردا چیه اگه نیومده تو لگن. خیلیم تکون میخوره زیر دلمم تیر میکشه و در  میکنه کمرمم همینطور اصلا نمیفهمم چرا اینجوری شدم. 

الانم درد پریودی دارم شدید تموم استخونام درد میکنه من موندم پ این دردا چیه اگه نیومده تو لگن. خیلیم ...

منم‌چن وقتیه خیلی احساس سنگینی میکنم ناحیه شکم گفت اگه مال شما نیومده تو لگن حتما سبک هستین که میگین نه 🤔

شما که خیلی حساسی گفتی حتی نمیذاری شوهرت بچه رو بغل کنه، خب چرا بهشون محترمانه نمیگی من حساسم با احت ...

طالبی جون اخه هنوز خیلی کوچیک  یکم دل گنده شدم میدم راش میندازه😁😁😁😁😁😁

روم نمیشه بگم 😕😕😕

2706