2733
2734
دکتر روغنی زاد خیلی خوب بود دکترش حالا همه ماما ها از دست دکتر ناراحتی داشتن. با هم حرف میزدن میشن ...

فدای سرت مهم اینه الان دونه الماست بغلته

خاطره خوبی هم شد برات

اسم گل پسرمون چیه الی جان

دعا کن پسرمون شیرمیدی دخترک شیطونم بچرخه من دلم راضی به سز نیست اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون گلم اع چرا؟؟؟یعنی خوب نیس؟؟؟ میگن برا زایمان طبیعی خوبه براهمین میخاسم بخورم

اصلا نخوری ببین یه گیاه هست بیییی نهایت شبیه گل گاو زبان هم شکلش هم عطرش همه چیش حتی عطاریا تشخیص نمیدن اونقد شبیهن.خیلی عارضه داره و باعث نقص عضو میشه.دکتر رخشنده دکتر داروشناس گیاهی که عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهده این رو توی مصاحبه گفت و گفت تو یه منطقه یه زمانی چند جنین با نقص عضو دنیا اومدن که اخرش معلوم شده از عطاری گل گاو زبان خریده بودن به خیال خودشون بعد ازمایش شده دیدن یه گیاه دیگه اس با کلی عارضه

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
اخه سرویس ایرانی اصلا نمیتونم بشینم فکر میکنم الانه از شدن درد بترکه لگنم اما اگر فکر میکنی کمک میک ...

میگم حالا خدایی نکرده با اینهمه درد لگن نشینی سر سرویس ایرانی به خونریزی بیوفتی.چون‌منم خیلی درد دارم از هفته ۳۰ به منگفت اصلا نشین به لگن فشار میاد ....باز از دکترت بپرس.

2731
میگم حالا خدایی نکرده با اینهمه درد لگن نشینی سر سرویس ایرانی به خونریزی بیوفتی.چون‌منم خیلی درد دار ...

باید برم ببینم اصلا میشه نشست از دکترم سوال نکردم یادم نبود اصلا

راستی عزیزم شما دوروز داری تا تولد فرشته ت انشالله

مگه سزارینی نیستی کی بستری میشی ؟؟ 

دقیقا همینطور بود حالا من جیغ نمیزدم. اینسری رو خودم خیلی کار کردم فقط موقعی که رو تخت زایمان رفتم ...

حالاموقع بخیه زدن جیغ کشیدم بی احساس بیحسی نزده بود خودردداشت دیگه😭😭😭

بچه ها من رفتم صدای قلبش گذاشت گفت دردایی که داری به خاطر اینکه بچه اومده پایین وبعد برام سونودیگه ای  ننوشت فقط تاریخ 17 داد برای سزارین گفت 13 هم برم بابت مشاوره بی هوشی 

باید برم ببینم اصلا میشه نشست از دکترم سوال نکردم یادم نبود اصلا راستی عزیزم شما دوروز داری تا تولد ...

چقد منو شما بر عکس همیم.

من هر سری که میرم سونو دعا میکنم بریچ باشه سزارین بشم...حتی حاضرم ده میلیونم بدم ولی سزارین رو قبول کنن ولی فایده نداشته.و به اجبار طبیعی رو قبول کردم.

مگه سزارین چشه که انقد ناراحتی؟

من فهمیدم رو یه چیز نباید پافشاری کرد.چون برعکس میشه.مثل خودم که بچه از اول سفالیکه😁

فقط باید بگی خدایا هر چی خیر و صلاحه همون بشه.

امیدوارم برای شما هم هر چی خیره پیش بیاد❤

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅

راستی خانوما این ذکر به من ارامش میده.

دوست داشتید شما هم موقع دردای زایمان بگید.

🌹🌹🌹🌹🌹

رَبِّ یَسِرْ و لا تُعَسِّر سَهِّل عَلَینا یا رب العالمین 
خدایا آسان گردان و سخت مگردان ای پروردگار هر دو عالم سهل و آسان گردان .

🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
چقد منو شما بر عکس همیم. من هر سری که میرم سونو دعا میکنم بریچ باشه سزارین بشم...حتی حاضرم ده میلیو ...

اخه گلم من دوتا زایمان قبلیم طبیعی بوده به اندازه کافی عوارض داشته برام حالا عوارض سزارینم هم بیاد روش خیلی ناراحت کننده س برام

اگر تهرانی نیاز نیست ده ملییون ب‌دی بیا مطب دکتر من راحت بدون‌هیچ مشکلی بهت برگه سز میده

عزیزجان برای دلدرد پدی لاکت ندادین؟ ما خواستیم بگیریم گفتن باید با تجویز پزشک باشه

نه عزیزم ندادم فردا میبرم دکتر برا چکاپ کلیه میگم بهش دل دردم داره براش بنویسه...الرژی هم داره صورتش جوش ریخته بیرون مثل اگزما

2706