2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجایی شما خااانوم،نیستی نگران میشیم. ان شاالله که خدا کمک کنه درد نکشید زیاد. ولی الا کلنگ و اسکات ...

میگم که‌ عزیزدلم افسردگی گرفتم انگار

چندروزه حالم خوب نیست اصلا ،

انشالله همه‌مامانای عزیز فرشته هاشون سالم بغل بگیرن گلم

فقط ترسم پاره‌شدن کیسه اب قبل باز شدن دهانه رحم هست

الاکلنگ و‌اسکات سرچ کنم میاد؟؟ نمیدونم چه حرکتی هست

2728
میگم که‌ عزیزدلم افسردگی گرفتم انگار چندروزه حالم خوب نیست اصلا ، انشالله همه‌مامانای عزیز&nb ...

اخی عزیزم ان شاالله هممون زایمان خوبی دلشته باشیم نی نیمون رو سالم بغل کنیم به امید خدا منم امشب دلم بیخودی گرفته 

اخی عزیزم ان شاالله هممون زایمان خوبی دلشته باشیم نی نیمون رو سالم بغل کنیم به امید خدا منم امشب دلم ...

الهی درک میکنم گلم اینا بخاطر هورمون هاست

انشالله دونه الماست بغل گرفتی همش یادت میره 

❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍☺️☺️☺️☺️

2738
میگم یه سوال دیگه از کجا بفهمیم بچا اومده پایین

تنفست راحتتر میشه

تکرر ادرارت بیشتر میشه

حس سنگینی پایین شکمت داری

سوزش سر معده‌ ت تموم میشه

از نظر ظاهری هم تا حدودی متوجه میشی که شکمت از سمت بالا خالی شده

تنفست راحتتر میشه تکرر ادرارت بیشتر میشه حس سنگینی پایین شکمت داری سوزش سر معده‌ ت تموم میشه از ...

اخه عزیزم من تنفسم راحت بود تکرر ادرار نداشتم ولی الان یه ماهی میشه بشدت دارم سنگینیم خیلی دارم ولی سوزش نداشتم  اصلا که الان بخوام از رو اون بفهمم از نظر ظاهری هم از اول پایین بود 

در تاریخ۱۴۰۱/۰۹/۲۶بی بی چکم مثبت شد خدایاشکرت
تنفست راحتتر میشه تکرر ادرارت بیشتر میشه حس سنگینی پایین شکمت داری سوزش سر معده‌ ت تموم میشه از ...

من خیلی درد لگن دارم تمام استخونای داخلم درد میکنه کشاله رون هس یه اسختون داره که بین کشاله رون و واژنه انقد درد میکنه فقطم سمت چپ نمیدونم واقعا این دردا چیه

در تاریخ۱۴۰۱/۰۹/۲۶بی بی چکم مثبت شد خدایاشکرت
اخه عزیزم من تنفسم راحت بود تکرر ادرار نداشتم ولی الان یه ماهی میشه بشدت دارم سنگینیم خیلی دارم ولی ...

بنظرم که تو این هفته ای که هستی اومده باشه عزیزم

من انقدر دارم بخاطر تپش قلب و تنگی نفس اذیت میشم که گفتم  انشالله ۳۷ هفته تموم شد شروع کنم به ورزش هرچه باداباد ، حداقل زودتر از  ترس زایمان خلاص بشم

من خیلی درد لگن دارم تمام استخونای داخلم درد میکنه کشاله رون هس یه اسختون داره که بین کشاله رون و وا ...

وااای خیلی درد بدیه اونو‌ منم دارم حتی تو تخت جابجا میشم از شدت درد اشکم درمیاد

2706