2733
2739
والا هر کسی یه چیز میگه، شنیدم که شلوار ممکنه کمرش بند ناف و بچه رو اذیت کنه برا همین دوتاشو گذاشتم ...

آره منم ان شاالله برای اونموقع شلوارو بلوز میبرم،سرهمی ام میبرم که یه وقت کثیفم شد استفاده شه ان شاالله به امید خدااا

عززززیززززم ان شاالله به حق امام حسین همه مامانا نی نیاشونو بسلامتی بغل کنن.

بلا از همه دور باشه

خداوندا پناهم باش🙏
خب من چون معمولا بچه هام زیر سه کیلو میشن تا یه ماهم اندازه میشه معمولا منتها ست بیمارستانی رو نهای ...

سایز صفر خیلی کوچولوعه اخه،انگار نهایت دوهفته تنشون بشه😍😍

ست بیمارستانی ام سایز صفره دیگه،مگه صفر نیست؟

خداوندا پناهم باش🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایز صفر خیلی کوچولوعه اخه،انگار نهایت دوهفته تنشون بشه😍😍 ست بیمارستانی ام سایز صفره دیگه،مگه صفر ...

خب من بچه هام ریزن

تا یه ماه اندازه میشن، البته ست بیمارستانی نهایت دوبار شایدم همون روز اول انشالله تنش کنم چون زیاد از سرهمی بدون جوراب خوشم نمیاد

بعدش انشالله با حوصله میرم طبق سایزش خرید میکنم

خب من بچه هام ریزن تا یه ماه اندازه میشن، البته ست بیمارستانی نهایت دوبار شایدم همون روز اول انشالل ...

ای جااانم،خدا حفظشون کنه

جورابدارام اخه قدشون بلند بشه دیگه اصلا تنشون نمیشه کرد😀🤩🤩

خداوندا پناهم باش🙏
2728
ای جااانم،خدا حفظشون کنه جورابدارام اخه قدشون بلند بشه دیگه اصلا تنشون نمیشه کرد😀🤩🤩

خدا حافظ خودت و تو دلیت باشه

درسته اما خب دوست دارم برای نوزاد جوراب دار

حس میکنم شیکتر وایمیسه تو تنشون

آره منم ان شاالله برای اونموقع شلوارو بلوز میبرم،سرهمی ام میبرم که یه وقت کثیفم شد استفاده شه ان شاا ...

اره کار خوبیه همین کار

الان که دارم فکر میکنم من اصلا بلوز ندارم. فقط زیر دکمه دار با لنگ و بی لنگ دارم😅😅😅. فوقش بی لنگارو دکمه زیرش و نمیبندم با شلوار میپوشونم تو بیمارستان اگه گفتن سرهمی اذیتش میکنه

،

الهی آمین بلا از همه دور باشه🙏🌸

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
ای جااانم،خدا حفظشون کنه جورابدارام اخه قدشون بلند بشه دیگه اصلا تنشون نمیشه کرد😀🤩🤩

اگه بالاتنه اندازه موند و فقط قد کوتاه شد میتونی جورابشو از مچ قیچی کنی، من یکی از دوستام این کار و میکرد تا بالاتنه ی لباس جا داشت میپوشوند

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
2738
سلام دوستان منم زایمانم برا اردیبهشته الان بخاطر کرونا سنو نمیتونم برم شیکمم کوچیکع میترسم بنظرتون چ ...

شهر ما سونوها هستن

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍

سلام مامانا

روزای سختیه 

ان شاءالله زودتر تموم شه

من همین الان تپش قلب شدید و تنگی نفس دارم 

وای به زمانی که کرونا بگیرم 😐😶

ترخدا مامانایی که تاریخ زایمانشون نزدیکه رفتین بیمارستان بیان از حال و هوای بیمارستانا تو این روزا بگین

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍

سلام.بچه ها لباس سایز صفر که روش نوشته صفر تا سه ماه برا چند وفته نوزاد خوبه؟ من لباسهای صفرم حساب از دستم رفته زیاد شدن .

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
سلام خانوما اخرش امروز رفتم سونو رشد توکل بر خدا

شکر

چند بود وزنش عزیزم؟

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
سلام.بچه ها لباس سایز صفر که روش نوشته صفر تا سه ماه برا چند وفته نوزاد خوبه؟ من لباسهای صفرم حساب ا ...

همه میگن نهایت ۴۰ روز میپوشن !

راستی من زنگ زدم بیمارستان محب کوثر تهران گفت باید همراه باشه برای زایمان ولی ملاقاتی ندارین

2706