2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم ها كسي از شما بيماري خود ايمني داره  و باردارباشه؟ الان تو اين شرايط چيكار بايد كرد؟

هیچی عزیزم تنها راهش اینه بشینی توخونه و بیرون نرس و باکسیم رفت اومد نکنی تا ببینیم اوضاع چی میشه بهداشتم خیلی رعایت کنی 

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
2731
الانم سردرد و بدن درد دارم

کسی تو فامیل ندارین ک بلد باشع بیاد برات تزریقش کنه

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
هیچی عزیزم تنها راهش اینه بشینی توخونه و بیرون نرس و باکسیم رفت اومد نکنی تا ببینیم اوضاع چی میشه به ...

اخه چقدر بيرون ميشه نرفت اين هفته سونو و ازمايش دارم دكتر قلب و اكو هم بايد برم همسرامون چي از بيرون ميان ؟؟! خدا بدادمون برسه 

2738

سلام مامانای گل.

چه جالب نمیدونستم نینیم ماه رمضون به دنیا میاد😊

خانوما برای ست بیمارستانی فروشنده گفت سایز 2صفرداریم.گفتم مگه سایز صفر نیست؟

گفت سایر صفر بزرگه به نوزاد توی بیمارستان.

چیکارکنم کدوم سایز رو باید بگیرم؟

آرامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم😊

بهارجان شما که تخت کنار مادر خریدین

تشک و بالشی که ست هست روی تخت رو خریدین؟

یا تشک و بالش جدا سفارش دادین؟

نت نوشته این تشک ها خیلی گرم هستن و نوزاد عرق میکنه

لباسهای 20 تکیه گفت 400هزار.

شما چقدر خریدین و چه سایزی؟

شامل چیا میشه؟پیشبند دارن یا جدا بخرم.

بعضی هاشون انگاری حوله هم داشتن 

دوست دارم حوله جدا بخرم براش

لباسهای 20 تکیه گفت 400هزار. شما چقدر خریدین و چه سایزی؟ شامل چیا میشه؟پیشبند دارن یا جدا بخرم. ب ...

من ۱۹ تیکه خریدم ۲۶۰ تومن حوله نداره اما لباساش خیلی ملوسه

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
2706