2737
2739

😄امروز داشتم غذا میخوردم،پرید تو گلوم،شروع کردم سرفه کردن،نی نی تو شکمم بیدار شد شروع کرد لگد زدن 😂😂😂

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی لذت بخشه دیدنش😍😍 من شنبه نوبت آنومالیه دل تو دلم نیییییییس 😍😍😁😁

ایجانم😀😀😀😀

تکوناش جورباجور😄😄😄یبار سفت میشه یبار مثل حباب یهو میترکه یبار انگار قلقلکم میده ولی زیاد حس نمیکنم گاهیی😁😁😁

2731
فداتشم عزیزم نه جواب نگرفتم فقط تو نت سرچ کردم یک سریها گفتن بچه ماهم اینجوری شده تا اخر بارداری خوب ...

آره در کل چیزی نیس اصلا نگران نباش 

خانومای منتظر هر روز و هر لحظه و با هر نفسم برا همتون دعا میکنم. 
الهییییی 😁😍😍😍 تکوناشو چند هفتگی حس کردین؟

حرکتش مث اینکه یه چی تو شکمم جا به جا شد، ۱۴هفته و ۴روز ،ولی تکوناش هفته ۲۱ ،

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
2738
[QUOTE=115110670]😄امروز داشتم غذا میخوردم،پرید تو گلوم،شروع کردم سرفه کردن،نی نی تو شکمم بیدار شد ش ...

😊مرسی دوست عزیزم 

2706