2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبین من مامان فروردین 1400😍اگ خدابخاد.الان 12هفته ام.اومدم اینجا ی سوال بپرسم.منرفتم سونو ان ...

بسلامتی ان شالله عزیزم من ان تی یادم نیست چن بود ولی تو ازمایش غربال اول ریسک داشتم رفتم سلفری خداروشکر خوب بود و پسرم کنارمه الان خدارو هزار مرتبه شما هم به حرف دکترت گوش بده اگه لازمه انجام بده خیالت راحت بشه

عزیزم خواهرمنم مثل شمابود دقیق شرایطش تاژه حموم دشویی هم توحیاط بود و مشترک هیچ جوره نشدکه جدابشن تا ...

نازگل جون مشکل اینجاست که اگه خونه واسه پدرشوهر باشه شاید اجازه همچین کاری ندن 

2731
نازگل جون مشکل اینجاست که اگه خونه واسه پدرشوهر باشه شاید اجازه همچین کاری ندن 

بله حیاط واسه پدرشوهرمه😐😐😐😐😐

ولی خونه رو خودمون ساختیم کامل با پول خودمون.

2740
میدونی چی میگم سویل جون خانواده همسرم جز پسر من چن تا نوه دیگ هم دارن برادر شوهر و خواهر شوهر دارم & ...

عزیزم سارا جون ما هم تو یه ساختمان قدیمی هستیم پدرشوهر بالا ما پایین الان ۶ ساله با هم هستیم شکر خدا میونمون خوبه کاملا درک میکنم چی میگی با هم بودن سختیای خودش رو داره البته خوبی هایی هم داره الان دختر من ۳ سالشه به شدت به خانواده شوهرم وابسته هست تا الان مشکلی نبوده ولی دیگه چون بزرگ شده خواهر شوهرم ازدواج کرده میاد اینجا مثلا میره خونه دوستای قدیمش یهو میبینم دخترم نیست با خودش برده یا موارد دیگه ..منم تصمیم گرفتم ان شالله برم خونه خودم اینجوری بهتره 

عزیزم سارا جون ما هم تو یه ساختمان قدیمی هستیم پدرشوهر بالا ما پایین الان ۶ ساله با هم هستیم شکر خدا ...

حالا شما فک کنم جمعیتتون کم اره؟؟؟؟

چون اگ رفت و امد زیاد باشه ادم بیشتر اذیت میشه.

من مادرشوهرم ی اخلاقایی هم داره مثلا الان با پسر جاریم دائما درحال جنگ و دعوا هستن منم طاقت ندارم ب بچم کسی چیزی بگ واسه همین میگم تا وقتی ک انشالله پسرم  بتونه راه بره جداشم ..

خودتون خونه جدا جای دیگ دارین؟

عزیزم من تجربه ای ندارم چون راستش از گوشواره خوشم نمیاد هیچکدومشون‌گوششون سوراخ نیست🙈 اما شنیدم تا ...

آهان ممنون منم ازبس میگن دیوونم کردن خودم موندم به خدا

عزیزم خونتون مگه واحدی حساب نمیشه در ورودی رو ببندی بازم متوجه اومدنشون میشع ؟؟

اره طبق ی پایین خانواده شوهر

طبقه دوم هم خونه ی ماهست .میگم که صداخیلی میاد

صداشون که میشنوه دوست داره بره یاحتی اگه نره هم اونامیان بالااون وقته که خونم میشه میدون جنگ 

حالاازوقتی که دخترم به دنیااومده بامادرشوهرم حرف زدم دیگه نمیان چون اصلافرصت ندارم جمع وجورکنم دنبالشون

وای عزیزم خیلی خوشگله مبارکه گل پسر باشه ب خوشی تنش کنی دوستداشتی قیمتشم بگو😊

فدات گلم😍

قیمتش 270

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2706